Wpis z mikrobloga

Motomircy, zaczynam się rozglądać za czymś nowym jako że szykuje się skok z A2 na A. Aktualnie jeżdżę BMW F650, myślałem o zmianie na coś o bardziej sportowej sylwetce i w oko wpadła mi Honda vfr. Czytam że jest sporo dobrych słów o niej, a moje pytanie jest do osób które się przesiadły właśnie na ten model bądź coś sportowego z motocykla typu enduro. Również pytanie do użytkowników tej hondy jak wygląda na niej jazda po mieście. Czy jest raczej nieporęczna czy śmiało można śmigać? Po mieście będę mieć mały dystans do jazdy plus muszę się przysiąść i zobaczyć jak poradzę sobie z jego wagą bo będzie cięższa od aktualnego.
#motocykle
  • 7
@WolfSky oo widziałem widziałem, śliczny egzemplarz i z fajną ceną jako że są kufry do tego. Ja trochę się boję wagi bo sam mam 62kg i 175cm wzrostu i nie wiem czy nie będę się za bardzo z nią męczyć. Muszę się przysiąść ino na razie nie mam gdzie :v
@TommyKaban Motocykl fajny, siedzi się wysoko i wygodnie, w zależności od szyby jaka jest taka jest różnica w jeździe. Jak dołożyłem sobie deflektor (na już wysoką szybę) to dało znaczną różnicę. Fajnie się składa w zakręty, trzyma się ładnie drogi. Jedynie co to motocykl nie lubi niskich obrotów przez to że ma tylko jeden gar. Ma odejście ale nie urwie głowy, takie idealne na pierwsze Moto. Jeździłem na nim sam i z
@TommyKaban w sumie nic wielkiego przy nim nie robiłem, nie miałem z nim żadnych problemów które by wynikały z nie mojej winy xd
Jeśli chodzi o eksploatację to też luźno, nie potrzebował dolewek w ciągu roku, raz go ogarnąłem przed sezonem i było git. Oczywiście łańcuch regularnie ogarniany i tyle w sumie