Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
Wiem ze zaraz się wyleje wiadro pomyj, ale chciałbym także i tu podziękować wszystkim tym którzy wpłacili czy na siepomaga.pl/maria, czy u mnie na streamie czy u olgierdano. Pokazaliśmy wszystkim, ze widzowie też mają serca!
I chciałbym Nominować WSZYSTKICH zarabiających na US17 do wpłat na rzecz Marii.

Dziękujemy Wam serdecznie jeszcze raz!

#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_16182680990tIaumuUgVZy7it8kYoYe2.jpg
  • 9
@DonRademenes: bardzo zacna inicjatywa, w ogóle wszystkie okołoszkolne kanały powinny robić taką akcję co miesiąc to w końcu na coś by się przydały te lajty nie lajty a w dodatku nie miałby już kto wpłacać donejtow majorowi
@DonRademenes: W takim tempie komplet pieniędzy uzbiera się w 12 miesięcy - a podejrzewam, że tempo wraz z czasem dodatkowo się zwolni. Zbiórka trwa do 20 maja. Przykro mi, ale jakkolwiek nie będziesz się starać, jest to przegrana sprawa. Chyba że naprawdę zrobisz akcję marketingową jak Owsiak - ale wydasz na to więcej pieniędzy niż zarobisz.

@ViFio: Obawiam się, że widzowie są takimi idiotami, że dalej będą wpłacali dla Majora
@ViFio: Wiem o tym, ale nie tylko o pieniądze chodzi. Lepiej dać te pieniądze komuś, kto z nich skorzysta a nie potrzebuje ich tak dużo, np. komuś kto potrzebuje protezy do wykonywania pracy i jako tako samodzielnej egzystencji. Łatwiej dobić w takiej sytuacji do celu i ta pomoc ma jakikolwiek wymierny skutek.

A poza tym... pieniądze nie przepadną - odzyska je Pampalini. Czy będziemy na tyle czujni by śledzić, co się