Wpis z mikrobloga

@dioxyna: Nie ponieważ chcesz rownych praw a równość wobec prawa jest jednoznaczna. Równość wobec prawa ma w tyłku jakie jest prawo byle by było równe dla wszystkich a to jest spełnione.

Mów jednoznacznie że chcesz moralność katolicka zwalczać i narzucić własną (lub prawo oderwane od moralności) a nie o równość wobec prawa.
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: ale się chłopie przyczepiasz jednej rzeczy i kurczowo trzymasz, byle nie wejść w sedno konwersacji. Odpowiedź na pytanie, czy ordo szuris ma misję narzucania Polakom praw które pokrywają się zgodnie z katolicką nauką i stosunkiem np wobec zarodków.
  • Odpowiedz
@dioxyna: do niczego się nie przyczepiam tylko pokazuje że albo nie wiesz o czym piszesz albo tak sie zafiksowales na zwrotach propagandowych lewicy że zaczynasz wierzyć w ich znaczenia.

Nie walczysz o żadne równe prawa, nie walczysz o zands wolność ani nie walczysz z żadną opresja.

Walczysz po prostu z moralnością, walczysz de facto z równością wobec prawa chcąc specjalnych przywilejów i de facto to ty chcesz wszystkim coś narzucić. Dlatego
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: to jest właśnie fundamentalizm. Jesteś w nim już głęboko i nawet tego nie widzisz. Widzisz, wolność polega na tym, że masz kilka opcji do wyboru, a ograniczanie wolności to usuwanie tej części wolności która akurat Tobie nie pasuje, i to fundamentaliści katoliccy zrobili z aborcją płodów z wada letalną i to zrobili z ograniczaniem in vitro, bo to inne dzieci tzw mroziaki (obrzydliwe swoją drogą nazywać tak drugiego człowieka).
Katolicy
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: tak samo napiszesz kobiecie w państwie islamskim , która chce równych praw i wolności w swoim kraju, który jest #!$%@? bo praktycznej e cała jego hierarchia i ustrój opiera się na religii? Zauważ, że ja nie piszę, że wszyscy katolicy to fundamentaliści, bo to nie prawda, ale takie grupy istnieją wśród nich.
  • Odpowiedz
@dioxyna: np. biedy człowiek jest tak samo wolny jak bogaty ale ma inną możność - dlatego bogatych nazywa się możnymi.

O, czyżby islamofob rasista nie szanujący różnorodności kulturowej i innych tradycji? Zwalcz w sobie ksenofobię i przekonanie o własnej supremacji. ;) Może będzie łatwiej Ci żyć.

W każdej moralności aborcja jest zbrodnia BTW obojętnie czy w buddyjskiej czy islamskiej czy hinduskiej. Podobno twierdzicie że jest ona uniwersalna więc zaczerp z niej
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration:

Wolność – brak przymusu, możliwość działania zgodnie z własną wolą. Sytuacja, w której można dokonywać wyborów spośród wszystkich dostępnych opcji.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wolno%C5%9B%C4%87
Tak, ukrywaj się dalej pod filozoficznymi hasełkami, byle uciec od problemu.
Tak jestem islamofobkom, no szkoda mi kobiet które np zostają honorowo mordowane, jeśli to jest islamofobia to tak.
Eot z mojej strony, nie da się z Tobą dyskutować, ukrywasz się pod filozoficznymi hasełkami, podczas gdy jest używany zwykły,
  • Odpowiedz
@dioxyna: czyli morderstwo jeżeli jest zakazane to jest niewolnictwem jako odwrotnością wolności to samo z kradzieżą i innymi ograniczeniami. Czyste niewolnictwo i nierówność wobec prawa narzucające innym moralność.

Jak rozumiem to jest twój tok myślenia.
  • Odpowiedz
@dioxyna: a co jest przeciwieństwem wolności jeżeli nie niewola?

Brawo - twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się prawo do życia drugiej osoby. Decydowanie o twoim ciele kończy się tam gdzie zaczyna sie ciało innego człowieka.

Nareszcie zaczynasz mniej więcej używać określeń które mają swoje faktycznie znaczenie i ma to jakiś sens i logikę
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: Brawo - zrozumiałeś, że jedna osoba nie ma prawa korzystać z ciała drugiej osoby bez jej zgody. Późno, ale zawsze. Może nawet wkrótce zrozumiesz, że płód to nawet nie jest osoba. Życzę powodzenia w odkrywaniu oczywistości. ( )
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: teraz mam nadzieję że tobie będę miał okazję bić brawo panie lubiący trzymać głowę w odbycie :) (nie oceniam jakby co- hobby jak każde inne)

Dlatego właśnie nikt nie zmusza drugiej osoby by ściągnęła majtki a gwałt to przestępstwo. Wolność do nie ściągania majtek jest pełna jakby co. Płód to nie jest osoba prawna ale nadal jest człowiekiem z prawami nabytymi jako istota ludzka. Jakbys zrozumiał to co napisałem to
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie nikt nie zmusza drugiej osoby by ściągnęła majtki a gwałt to przestępstwo. Wolność do nie ściągania majtek jest pełna jakby co.


@ArpeggiaVibration: XXI wiek, a ludzie dalej nie wiedzą, że seks nie służy tylko do prokreacji, odcinek 2137.

Jakbys zrozumiał to co napisałem to brawo :)


Rozumiem i właśnie dlatego mam wątpliwości co do tego gdzie trzymasz głowę.

podaj dokładnie w której godzinie minucie sekundzie i milisekundzie wg ciebie
  • Odpowiedz