Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@isea: z tego co wyczytałem to przy klasycznym rozmiarze jest ok, w folii na styk (cokolwiek znaczy) ale przy o wiele mniejszych tasowanie obraca karty nieregularnie - pionowo, na boki, obraca awersem w górę itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirko_efekt: ja czekam teraz na koniec licytacji jakiejś używanej na 6 standardowych talii (do 302 kart. Mniejsza niż ogólna liczba kart w Terraformacji ale i tak trzeba kilka razy przełożyć i potasować. Kupię ja chyba tak czy siak ale wole znać odpowiedzi bo zastanawiam się nad koszulkami i zabezpieczeniem kart. Jakby nie patrzeć cały zestaw wart jest już ponad 400 zł...
@Pociongowy: obracanie kart awersem do góry to już w sumie upierdliwa sprawa. Jaka miałem więcej czasu na gry to też już zaczynałem się rozglądać za jakąś maszynką ale jakoś szkoda mi było budżetu za który dostałbym wypasiony tytuł na coś niezbyt pewnego.

Tak czy siak jak kupisz i przetestujesz to wrzuć posta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@isea: jasne że dam znać. Mniejsze rozmiary kart raczej są problematyczne ze względu na duży pojemnik zrzutowy na wymieszane już karty i stąd to obracanie. Pewnie jakaś mała samoróbka pomogła by rozwiązać ten problem np prowadnice lub mniejszą strefa zrzutu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rzeznik124: tasowarka jest, właśnie dotarły koszulki do kart. Dziś lub jutro będę pracował nad artykułem żeby to porządnie opisać i będę wrzucał. Na tagu się pojawi, spokojnie ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rzeznik124: jednak na odpowiedź odnośnie tasowarki będziesz musiał poczekać do początku czerwca aż przyjdą mi pozostałe koszulki i zrobię porządny test bo dziś byłoby dużo niedopowiedzeń i pytań