Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, mam ostatnio pewien motoryzacyjny dylemat. Odłożyłem trochę kasy, stwierdziłem, że nie ma sensu tego trzymać w banku, bo inflacja. 20k to trochę mało na jakieś większe inwestycje, więc stwierdziłem, że sobie kupię jakąś zabawkę na letnie weekendy. Chciałem jakiś cabriolet, ale teraz zacząłem też brać pod uwagę quady (bo ojciec kupił i byśmy razem śmigali), albo crossa. Nigdy nie jeździłem crossem, quadów już trochę miałem, więc chciałem dwukołowca, żeby spróbować czegoś nowego. Ale jak już myślę o jednośladzie to znowu zacząłem zastanawiać się nad motocyklem, może nie zaraz jakimś ścigaczem, no ale czymś w miarę ciekawym. Chciałem kat. A robić w tym roku, ale i tak najpierw bym kupił 125ccm na kategorię B. Jeżeli cross do zabawy to 250ccm, a quad to pewnie z 500 minimum.

Jeżeli chodzi o cabriolety to głównie rozważałem mazdę mx5, która okazała się być po prostu zbyt mała i zbyt ciasna dla mnie. Potem e46, następnie a4 b6, aż w końcu nawet astrę H.

Ważniejszych wydatków nie mam, a chciałbym tę kasę jakoś w uśmiech zamienić. Pytanie do Was mireczki, co wydaje się być ciekawsze? Jakie są plusy i minusy? Zapraszam do dyskusji.

#cabrio #kabrio #cross #quad #atv #e46 #mx5 #kiciochpyta
  • 10
po poerwsze to czy bierzesz crosa czy endurasa, po drugie dwusów czy czterosów. Także bierz enduro koniecznie a nie żadne crosówki bo cię zaorają. No i ja polecam dwusówa 125 albo 200 na początek. Jak pojedziesz takim endurakiem to ojciec będzie tylko z daleka na ciebie patrzył bo na motorku zrobisz wszystkie podjazdy, potoki, wąwozy. Kładem można se tylko pomarzyć o takim terenie

@Pendunate:
@Pendunate: tak na szybko sprawdziłem to faktycznie niektóre 125 są rejestrowane na kat. b także spoko. ja to mogę polecić gas gas ec 125 ale to moje skrzywienie do tej marki. Spokojnie można znaleźć do 10 koła. Sam mam ec 200 i 300. Ogólnie to jak gdzie nie zapytasz to bedą Ci polecać np stare dt, którego bym nie kupił. Dołącz do grup na facebooku w tych tematach i się zorientuj