Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ta gra, już jest kolejny raz jak mam sprzeczne itemy do tego co mi daje gra. Dostaję miecze a sharpów, zeda, duelistów, wukonga, assasynów nie ma. W związku z tym nie mam jak pivotować. No to #!$%@?, leci dragonsoul brand to sobie myślę, że może przetrwam i olafa dostane. (lecieli mi magowie i paru keeperów ale bez xayi i kennena) No, ale #!$%@?. Nie ma jak się przebić w early/midgame i przegrywam ... Dostałem talona(nie chosena) ale bez perf itemów i nie mam szans z złotymi już postaciami.
Mam czasem tak, że wbije te top 1-2-3 imiejsce, ale #!$%@? z tym jak zaraz będą takie gry bez normalnego early/mid, że przegram. I to nie jest jedna gierka pecha, ale to jest cała seria z gówna.

Jak przez coś takiego przebrnąć skoro gra daje mi takie postacie a nie inne oraz itemy sprzeczne z postaciami? Mogę sobie kupić lvl1 trist ale to gówno nic nie ugra przecież jak typ w 1-2 dostał trist sharpshooter i już pewnie pozabierał wszystkie. I tak się ciągnie od dwóch tygodni około plat4 - plat1 bo stwierdziłem, że wróce do gierki. Wystarczy jeden dzień lose streaka żeby stracić cały progres.

Mam wrażenie, że w obecnej mecie late jest ultra prosty ale early/mid to wręcz przeciwnie.

#teamfighttactics #tft
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tylko znowu jak lecą jakieś choseny typu garen warlord albo Nasus to gówno mimo wszystko, bo nie wygra z kultysta mi, duelistami i ciężko w to przejść w coś innego