Wpis z mikrobloga

@Oastry: ciekawe dla kogo lepiej. Jak widzę ile błędów Nianticu naprawiają twórcy cheatów (wysoka wydajność gotchy, 60fps, poprawki ładowania aplikacji i mapy, optymalizacja różnych miejsc w kodzie), a gdzie "uczciwi gracze" żalą się się na to że nie mogą grać, bo crashe, ściny, nie ładowanie się mapy albo poków na niej, a nawet bany za niewinność (zwłaszcza dotyka to użytkowników iOS), to chyba wiem już za kim się opowiedzieć. Niantic mnie
@Bielecki: dla samej przyjemności z grania, nie o to w końcu chodzi w pokemonach żeby siedzieć w miejscu na fake fps i grać. Bugi w każdej grze się zdarzają, ja gram normalnie i większych problemów z grą nie mam. Znam parunastu graczy i o banach za niewinność czy bugach uniemożliwiających grę poza internetem nie słyszałem.
@Oastry: ja mam ogromną przyjemność z grania w poki z kanapy. Chodzę sobie i zbieram poki, jak gdzieś będzie miejsce w gymie to się dorzucę jakimś gówienkiem, żeby te pare coinów wpadło, nie zbijam usilnie gymów w wielkich obszarach, albo jak ktoś stoi poniżej 8:20h. Szanuję innych graczy, wiem, że mogłoby im to przeszkadzać, jak ktoś ciągle ich zbija i nie daje zarobić. Zawsze chętnie pomogę, jak ktoś ze znajomych potrzebuje
@Bielecki: ja tak próbowałem grać w 2016 jak pojawiły się możliwości, ale parę tygodni i granie w ten sposób straciło dla mnie sens. Teraz mam 45 lvl na legalu i szczególnie w lato granie na zewnątrz ze znajomymi daje sporą przyjemność
@FanRuskichPierogow cieszę się że mogłem pomóc.

Co do fly/fake gps to mój stosunek jest obojętny do momentu jak nie psujesz gry innym. Mam kilku friendsow którzy tak grają i nie mam z tym problemu. Sam nie używam żadnych wspomagaczy, ale jestem zdania żeby każdy grał tak, by miał z tej gry satysfakcję i dobrze się bawił.
@Oastry powiem ci że nasz klimat w naszym kraju jest trochę uciążliwy. Zimą granie w PoGo jest bardzo trudne, przekonałem się na CD , bateria w telefonie padła mi szybko że względu na mróz, nie mówiąc już o zmarzniętych palcach. Tak więc nie dziwię się że gracze ułatwiają sobie grę spoofingiem.
@Semi676: jak ułatwienie czy w zimę to spoko, ale kiedy stoisz pod gymem na lekkim odludziu z kolegami i ktoś z fake go zbija po kilku minutach od przejęcia no to słabo