Wpis z mikrobloga

@widmo82: tu jest gorzej, bo gośc bredził coś o jakimś przełomowym ESPI ktore zaraz ma sie pojawić, to była odpowiedz na wszystkie pytania czemu ma to niby rosnąć. Klasyczne naganianie na ponzi, nie chce pisac jak na bankierze, ale typ powinien mieć KNF na karku. I druga klasyka w naganianiu, typ jak juz kupi, to oni zawsze pisza o jakims kosmicznym targecie ponad 100% od biezacej ceny, zeby spokojnie wychodzic po
@widmo82: Ja sobie spokojnie czekam, mogłem wywalić papier po te 3zl jak pisałem ale tego nie robię. Proste, ze to trochę spadnie bo tydzien temu włączyła się grubsza spekula do papieru. Nawet mi się nie chce z wami wchodzić w polemikę, ale dokładnie napisze wam w tym wątku kiedy wyjdę z Tamex. Co więcej, gdybyście kupili wtedy kiedy zaczynałem to pisac po 1.40 czy nawet po 2zl i sprzedali po 3zl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sabarolus: pokaż mi która spółka zrobiła dumpa z naszych analiz, dzisiaj betacom którego wrzucaliśmy przy 11 zł sięgnął 12.4 verbicom który był wrzucany przy 1.5 3krotnie zahaczył o prawie 2 zł, a na.cfsa przyjdzie jeszcze kolej i pójdzie na 5zl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@widmo82: założenie było takie by wrzucać nieznane nikomu spółki które zostaną dopiero zauważone, na poprzedniej grupie jak miałem 700 osób na Telegramie kto kojarzy tej wie, to wrzuciłem mfooda przy 3 zł