Wpis z mikrobloga

Ale to wciągająca książka. Jedyne co ma kiepskie to początek, już miałem odpuścić po paru stronach. Jak przebrniecie przez opisy postaci to dalej jest już ciekawie. Niektóre poboczne to straszne niedołęgi i mazgaje aż nie chce się wierzyć by takie typy występowały na dzikim zachodzie. Pewnie mają robić za tło dla głównych bohaterów. W sumie trudno sobie wyobrazić też niektóre zbiegi okoliczności. Ale to pryszcz, kniga wciąga jak bagno i nie ma się jej dość. Na pewno zostanie w mojej głowie nie długo. A tak przy okazji to jeśli ktoś czytał w oryginale to jak tam brzmi słowo "szturchnąć" ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ksiazki #czytajzwykopem
S.....l - Ale to wciągająca książka. Jedyne co ma kiepskie to początek, już miałem od...

źródło: comment_1618208225hdrVE2M6LWN2w955PFCpY7.jpg

Pobierz
  • 9
@SecretOfTheSteel: jestem wlasnie w polowie, swietna ksiazka a poczatek jest lekki i napisany z humorem, zupelnie inny od tego co dzieje sie pozniej; jest tez serial ktory wlaczylem na pol godziny zeby zobaczyc czy tak wlasnie wyobrazalem sobie postacie ale jego akcja jest o wiele szybsza, wroce do niego po przeczytaniu ksiazki
@SecretOfTheSteel

Niektóre poboczne to straszne niedołęgi i mazgaje aż nie chce się wierzyć by takie typy występowały na dzikim zachodzie. Pewnie mają robić za tło dla głównych bohaterów.


Życie to nie film, takich mazgajow na pewno było równie wiele co twardzieli
@Bodah: na początku jest dobry tylko opis świń zjadających grzechotnika ;). Potem trzeba się przemęczyć opisami postaci ale warto bo to się przyda do końca książki. No i trzeba pamiętać że tam nie ma postaci pobocznych, w zasadzie wszyscy są ważną częścią historii i nie wolno przelatywać po nich pobieżnie z tego samego powodu :).