Wpis z mikrobloga

Moja dotychczasowa stycznosc z policja:
- mandat za picie 1 piwa o 23 w pustym parku
- mandat za przekroczenie predkosci o 23km/h w terenie niezabudowanym
- mandat za wylozenie sie na motocyklu przy 40km/h (niefartem musialem awaryjnie hamowac kiedy kolo bylo na studzience kanalizacyjnej - zdaniem pana milicjanta zrobilem to celowo xD)
- mandat za przekroczenie predkosci na pustej obwodnicy w weekend
- wyzwiska i zastraszanie kiedy osmielilem sie glosno powiedziec ze chyba nalezy sie mandat kiedy jeden przejechal bardzo szybko w srodku miasta

Tymczasem kiedy to ja potrzebowalem pomocy:
- umorzenie sprawy kradziezy
- nie mogli przyjechac na miejsce bo nie chcialem podac swoich danych (aby pozniej nie miec nieprzyjemnosci od patusow)

I to by bylo na tyle jesli chodzi o naszych julkoklepów.
A jakie sa wasze doswiadczenia?

#pytanie #policja #polska #koronawirus
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- mandat za picie 1 piwa o 23 w pustym parku

- mandat za przekroczenie predkosci o 23km/h w terenie niezabudowanym

- mandat za wylozenie sie na motocyklu przy 40km/h (niefartem musialem awaryjnie hamowac kiedy kolo bylo na studzience kanalizacyjnej - zdaniem pana milicjanta zrobilem to celowo xD)

- mandat za przekroczenie predkosci na pustej obwodnicy w weekend


@marcooo80: Typowy Seba. Łamie prawe, ale to policja zła xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcooo80: spisanie przy piciu piwka zdarzyło się trzy razy, za trzecim panowie policjanci życzyli mi i moim ziomkom miłego powrotu z piwkami do domu przez miasto. Powiedzieli jeszcze tylko żebyśmy butelek później nie rozbijali tylko wyrzucili ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: tak jest w małych miejscowościach. na pipidówie, z której pochodzę na 6 wsi jest 6 policjantów i jeden radiowóz, policjanci mieszkają między nami i nigdy nikogo z miejscowych nie ganiali za wykroczenia, chyba, że ktoś na prawdę przesadzał lub na prośby nie reagował(ale to były jednostkowe sytuacje). piwko najczęściej się kończyło "chłopaki możecie się przenieść za wydmy, bo ta stara k.... dzwoniła, że jesteście znowu za głośno". przypały się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@marcooo80: natychmiastowe umorzonko kradzieży z garażu z monitoringiem - nawet nagrania z monitoringu im musiałem donosić, bo sami się nie zainteresowali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@marcooo80: przekraczaj prędkość, narzekaj. No #!$%@? jeszcze te tanie wytłumaczenia "na pustej obwodnicy w weekend" nie kojarzę żeby to #!$%@? zmieniało wartości na znaku
  • Odpowiedz
@marcooo80: Uuu do przekraczania prędkości na wykopie się nie wolno przyznawać, rowerowe pedały i pseudoświętoszki co to w samochodzie siedzą tylko jak zamówią ubera od razu się o to srają. xD
  • Odpowiedz
@marcooo80
Moja dotychczasowa stycznosc z policja:
-Zamiast wlepienia mandatu za przejście na czerwonym na pustej drodze pomieszkiwali że hehe młodzi pijani
-Po otrzymaniu wezwania że hurdur ktoś pije na parkingu podjechali pogadali żeby zmienić lokal i wzięli numer telefonu jakby było z tej okolicy kolejne zgłoszenie, że zadzwonią czy to nie my żeby nie jeździć w kółko
-Zaatakowaly nas seby niehonorowo zza pleców i trzeba było się trzaskać na ulicy między
  • Odpowiedz
@marcooo80: Same here. Mandat za picie piwa na pustym przystanku o 3 w nocy (wracałem z imprezy i miałem 40 min do nocnego to kupiłem sobie piwo na stacji). Sprawa w sądzie za przeklinanie na stacji benzynowej. Jak mnie pobiło 4 ziomków pod kamerą monitoringu, to nic się nie dało zrobić. Podobnie z sąsiadem, który wysypywał codziennie ziarno pod moim oknem robiąc sobie gołębnik z moich parapetów - nie wykryto
  • Odpowiedz
@marcooo80: Standardowo xD Tam gdzie się nic nie dzieje, to polska policja (no i oczywiście turbopoprawne wykopki jeżdżące nawet o 2 w nocy bezpieczne 50 po obwodnicach xD) stronk. Jak przyjdzie do czegokolwiek innego niż #!$%@? się do nikomu nie wadzących ludzi, to już psy ogon pod siebie i ich nie ma xD
  • Odpowiedz
@marcooo80: Moja styczność z policją:
- nie przyjechali jak somsiad patus blokował mi wyjazd z podwórka
- mandat za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym na pustej drodze ( Tylko nie twierdzę że mi się nie należało)
- prośba o wyrzucenie piwa za picie w miejscu publicznym.
  • Odpowiedz
@marcooo80: Uwaga podaję ciekawostkę:
-> wiecie że można bezkarnie oblewać całe samochody olejem który się lepi jak cholera, ciężko go zmyć i jeszcze przez długi czas utrudnia widoczność, zwłaszcza na mrozach. Ciężko ale jednak da się go zmyć więc wg panów bagiet majstrów to nie jest żadne uszkodzenie samochodu i oni nie mają żadnej podstawy żeby cokolwiek z tym zrobić.
-> Na moje pytanie czy w takim razie mogę zaraz
  • Odpowiedz
@marcooo80: Podobnie jak ja,
- Sąsiad rzuca żona o ścianę, zgłosiłem, przyjechali po 45 min jak już skończył, spytali czy ok i pojechali, thx
- Umorzenie sprawy kradzieży laptopa
- Obarczenie mnie winą za wypadek samochodowy bo byłem młodszy i "tak im się coś czuło"
- Niezliczone kontrolę trzeźwości jak miałem dredy
- Przyjeżdżanie kilkanaście razy o zakłócanie ciszy nocnej, gdy nigdy nie było głośno, ale miałem #!$%@?ęta sąsiadkę, 0 konsekwencji
  • Odpowiedz