Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 28
105 442 + 92 = 105 534

Uciekajac przed #wmordewiatr w domowej Gryzoni zawialo nas (razm z luba, druga traca powyzej 30km w zyciu, ale na eMTB) nad Zürisee. Niby klasyka, ale zeby pozbierac kwadraty poczatek zmodyfikowany, potem wypad po 3 nowe kwadraty - jeden nie udany, bo park zamkniety a tylko z jego terenu sie dalo zaliczyc - ew plywajac wplaw :/ No i jeden zapomnialem po cholere tak mialem odbic - ale to wizja pizzy 3km dalej mnie zacmila.
Druga polowa juz samotnie, wiecej podjazdow, sporo nowych kwadratow i suma sumarum bardzo udany dzien.
Trzeba by wrocic raz jeszcze by domknac duzy zielony obszar, a drugi raz by powiekszyc max square na 6x6

W sumie:
-powiekszony kwadracik z 4x4 na 5x5 w Zurychu i brakuje jednego kafelka do 6x6
- duzo zielonch - obstawiam kolo 10-15, ale nie wiem jak sprawdzic.
- 63 nowe kafelki (tiles).

#rowerowyrownik #szwajcaria #zurich

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
krzyzakp - 105 442 + 92 = 105 534

Uciekajac przed #wmordewiatr w domowej Gryzoni zaw...

źródło: comment_1618164707hqSQfXr30IfOmwPBYX9YgH.jpg

Pobierz
  • 3
jeden nie udany, bo park zamkniety a tylko z jego terenu sie dalo zaliczyc - ew plywajac wplaw


@krzyzakp: Horgen ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja latem spróbuję tam stand up paddle, może tak się uda
@emtei: Tiaa.. mialem nadzieje ze na tym parkingu kolo zlapie, ale jednak nie. Choc RideEveryTile pokazuje ludzi ktorym lapalo i bez parkingu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Horgen to spokojnie wplaw sie da jak patrze, gorzej z tym pomiedzy Richterswil i Stäfa - tam to albo trzeba forme do plywania juz miec albo kajakiem.