Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: W moich oczach przez długi czas jawili się w miarę pozytywnie. Ot nigdy nie miałem problemów z prawem, nie bałem się jak mnie zatrzymywali, z problemami też czasami się zwracałem. W momencie jednak, gdy na jasną górę ściagają tłumy ludzi i policja nic z tym nie robi albo nakłada kary na kościoły w wysokości 20zł, jednocześnie rozganiając ludzi ćwiczących nawet na zewnątrz to stali się w moich oczach zwykłym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 220
@johnmorra: za bycie psami karakana. Gdy kilka lat temu walczyli o podwyżki to większość psów wzięło L4. Dzisiaj nic sobie nie robią z obywateli, atakują słabszych. Kibiców Legii, którzy zebrali się pod stadionem czy motocyklistów na Jasnej Górze nawet nie spisywali. Za to chętnie #!$%@?ą mandaty, albo pałą pod wątrobie, za brak maseczki na pustej ulicy.
  • Odpowiedz
a kiedy politycy byli darzeni szacunkiem?

w tak krótkim czasie straciła szacunek obywateli i własną godność, jak milicja?


@Gorion103: Duda 10 milionów, Trzaskowski 10 milionów. Chyba dobry przykład. xD
  • Odpowiedz
@Wuja_Patryk w moich oczach straciła jakieś 2 dekady temu kiedy wszedłem w pełnoletniość , a w ostatnich 5 latach się tylko utwierdziłem że większość osób wchodząca do sluzby to ćwierćinteligenci dla których bycie policjantem to jedyne osiągalne zajęcie za które dostaną coś więcej aniżeli minimalna krajowa jako wózkowy bądź inny pakowacz.
  • Odpowiedz
@Wuja_Patryk: #!$%@? rok w rok to samo
policja straciła szacunek na który pracowali latami
za rok:
policja straciła szacunek na który pracowali latami
za rok...
oni #!$%@? od 40 lat tracą szacunek na który pracowali latami
  • Odpowiedz