Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drtnn: nie wiem, bardziej mi się wydaje że to kwestia różnych agencji castingowych i bazy ludzi którzy w nich są. Jakoś w HP często zdarzają się osoby biorące wcześniej udział w jakichś innych debilnych tvnowskich produkcjach. Też byłem kiedyś w bazie danych tako media i mi wysylali maile z zaproszeniami do produkcji polsatowskich więc w tym kierunku bym szedł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@drtnn: jeszcze co do wyglądu uczestników to moim zdaniem w LI bardziej na to zwracają uwagę, nie widać tego ale wydaje mi się że produkcja bardziej wymaga od uczestników dbania o swój wygląd. W HP produkcja raczej w to nie ingeruje przez co wyglądają na bardziej zapuszczonych i mniej atrakcyjnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikrosoft: jeśli tobie zryly to jest mi przykro. Bardziej zapuszczonych w stosunku do wiecznie idealnych uczestników LI. Czytaj ze zrozumieniem.
@Taszi widze nie rozumiesz definicji slowa zapuszczone, stawiam ze pisze z laska xD jak dla ciebie ludzie w hp sa zapuszczeni to xD dla mnie w li sa sztuczni i napompowani pod instagrama i tiktoka, bo jedynym ich zajeciem jest silownia i zabiegi u kosmetyczki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mikrosoft: źle stawiasz. I wciąż nie rozumiesz o co mi chodzi. Porównując jedna grupę do drugiej chyba można stwierdzić że jedna wygląda na bardziej zapuszczona co nie oznacza oczywiście ze wyglądają jak menele. Z mojej strony koniec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caramilla: jeszcze raz napiszę bo chyba nie trafia. W PORÓWNANIU do uczestników Love Island, uczestnicy Hotelu (przynajmniej tak mi się wydaje) mniej czasu w trakcie trwania programu poświęcają nad poprawianiem swojego wyglądu, co sprawia, że w porównaniu do uczestników LI wyglądają na bardziej zapuszczonych, a co za tym idzie brzydszych (co sugeruje OP).
W zasadzie bronie uczestników HP, a przypisujecie mi że porównuje ich do żuli.
@Taszi: no to powiedz, kto konkretnie jest zapuszczony? Imię podaj, kogo tam uważasz za zapuszczonego/brzydkiego/whatever. Wygląda na to, że dla niektórych normalny, zadbany, ale niepocięty przez chirurga plastyka człowiek jest nagle "zapuszczony", a ci pełni wypełniaczy są "zadbani". Ja to widzę akurat odwrotnie, dla mnie wizyty u chirurga to dowód na to, ze wcześniej było fatalnie i delikwent/ka miał/a srogie kompleksy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caramilla: gdzie napisałem że ktoś jest zapuszczony? Jeśli jest dziewczyna w LI która pół dnia spędza na robieniu makijażu i jest dziewczyna w HP która po porannym prysznicu robi szybki makijaż to siłą rzeczy ta pierwsza będzie się lepiej prezentowała i wydawała się być ładniejsza od tej drugiej.
Może niefortunnie użyłem określenia "zapuszczeni", może bardziej pasuje że są naturalni bo mniej poświęcają czasu na makijaże, depilacje i inne upiekszajace zabiegi.
@drtnn: Wydaje mi się, że w HP większość jest bardziej naturalna. Co nie oznacza, że jest brzydsza, często wręcz przeciwnie. Dodatkowo LI kręcony jest Hiszpanii, a HP na Zanzibarze (wcześniej na Bali). Na Zanzibarze i Bali jest duzooo cieplej i wilgotno co utrudnia prezencje. Makijaż szybko spływa z twarzy, włosy się gorzej układają itp.