Wpis z mikrobloga

Jeżeli wychodzicie na spacer przy pięknym słońcu i wiosennym cieple i zakładacie na twarz maski (zwłaszcza po tym jak Sanepid i Niedzielski przyznali, że ten nakaz jest tylko "ze względów behawioralnych"), to nie ma już dla was ratunku, zostaliście wytresowani jak kundle i będziecie tylko skomleć, że przecież pan policjant taki straszny xD Gardzę.

#koronawirus #bekazpodludzi
  • 40
  • Odpowiedz
@sleeplessness: prędzej czy później każdy będzie musiał pogodzić się z faktem, że nadeszły czasy, kiedy o najdrobniejszy skrawek wolności trzeba po prostu zawalczyć. Morawiecki nic ci nie da. To taka bierność, o jakiej mówisz, sprawia, że jesteśmy w dupie i przedsiębiorcy pozwalają sobie na zamykanie biznesów konferencją prasową, a dzbany duszą się w kominach przy 20 stopniach na dworze.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Nie JP, szanuje ich pracę (chociaż ostatnio jest z tym ciężko), po prostu nie mam sił i czasu na j3banie się po sądach i udowadnianiu, że nie jestem wielbłądem. A z racji zawodu przywykłem do maseczek ;)
  • Odpowiedz
@Toniejawtedy: akurat na brak pieniędzy nie narzekam i wiem jedno - ludzie mający pieniądze lubią wolność i niezależność, a nienawidzą, żeby im coś bezpodstawnie nakazywać. Do tresowania nadaje się zwykłe bydło, a to zupełnie inny materiał.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: lubią wolność owszem i dlatego w swoim mieszkaniu 200m2 nie noszą, w swoim ogródku też nie noszą, w swoich biurach też nie, w swoich autach też nie i uwierz, że założenie maski nikogo nie boli bo się ma swobodę wszędzie indziej. Jak się dusisz w gówno pracy, gówno mieszkaniu i gówno związku to wielki bunt że nie ubierasz maseczki do sklepu daje ci poczucie że chociaż nad tą jedną
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: gówno warta to jest wasza walka z maseczkami kiedy jebia was jak chcą na każdym froncie od lat xD

Maski powinniście nosić #!$%@? cały rok, żeby potem pół biura nie było na chorobowym przez grypę bo Heniu #!$%@? nie potrafi zatkać ryja jak kaszle a Gienia #!$%@? niemyte jabłka z biedronki na które kaszlało pół Polski
  • Odpowiedz