Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
często uprawiacie seks w stałych związkach?
U mnie jest trochę problem... jesteśmy już 5 lat razem pierwsze dwa był ogień itd, teraz jest lipa okrutna raz w miesiącu ... nie wiem czy to praca nas wypala czy już nie jesteśmy dla siebie atrakcyjni... ja 28 l kobieta 26 lvl. Nie ma bolca na boku na 10000% bo jesteśmy ze sobą 24/7 pracujemy razem prowadzimy firmę itd, ja również nie zdradzam choć ostatnio mam tyle pokus od kobiet ze masakra, ale nie zdradzę kobiety która kocham dlatego ze coś miedzy nami jest nie tak. Pytam doświadczone pary czy ktoś przechodził taki okres ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60723d04f5537c000a4886e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla mnie tutaj jest problem że spędzacie razem 24/7. Odpocznijcie troche od siebie. Jeżeli chodzi o pracę to tutaj też może być przyczyna że jej się już nie chce bo jest zarobiona na cały dzień. Ja robiłam zawsze długie przerwy jak byłam wykończona po pracy dzień w dzień
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: porozmawiajcie i seksuolog. Jeśli to już teraz staje się dla Was normalne, potem będzie tylko gorzej. W końcu któreś z was poszuka innego ujścia napięcia seksualnego i zaczną się kłamstwa, od których nie ma odwrotu.
  • Odpowiedz