Wpis z mikrobloga

@oggy1989: spędziłeś prawie 11 lat na portalu ze śmiesznymi obrazkami czyli całe swoje dorosłe życie i teraz szukasz magicznej tabletki na problemy?
Musisz się albo sam ogarnąć albo pójść na terapię. Leki to tylko dodatek. Jak nie włożysz nic od siebie to nic nie wyciągniesz.
@Mathieu_gbw: ja też tego nie wiem, może faktycznie tu nie ma żadnej korelacji, może dawka była za słaba, może leki były źle dobrane... albo po prostu ja jestem #!$%@? i to że brałem te leki było tylko efektem placebo
ogółem to normalne, ale samo branie tabletek nie sprawi ze nasze życie będzie lepsze, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) ja po odstawieniu miałem chwile, gdzie myślałem nad powrotem ale nauczyłem się żyć z myślą ze życie jest jakie jest, zaciskam zeby i do przodu. Ale nie ma co się cisnąć, jak masz gorszy humor to poszukaj czegoś co skupi Twoje myśli na czymś konkretnym - mi dużo dało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oggy1989: po pierwsze regeneruj teraz jelita bo 98% serotoniny produkuje się w nich, a ssri zabija flore bakteryjną i dereguluje pracę jelit, a po drugie jedz mozarelle w kulce, kakao, bcomplex, banany i cytrusy to mniejsza zwale bedziesz miał. Stymuluj się tak aby serotoninka się wydzielała bo ten obszar masz teraz rozregulowany. Powodzenia