Wpis z mikrobloga

W lutym do mieszkania obok wprowadziła się parka studenciaków. I czasem zamawiają sobie pizzę na mój numer mieszkania, bo są zbyt leniwi żeby podnieść domofon i wpuścić pizzamana na klatkę schodową. Albo po prostu nie lubią hałasu domofonu. Na początku tłumaczyli, że oni tu mieszkają od niedawna i nie mogą zapamiętać numeru mieszkania (xD). Poprosiłem ich żeby nie zamawiali na mój adres, ale oni chyba mają to w dupie.

Dzisiaj znowu zamówili pizzę na moje mieszkanie, więc postanowiłem ją odebrać. Planowałem nawet za nią zapłacić, ale te matoły opłaciły ją z góry. Właśnie kończę drugi kawałek i powiem wam, jest pyszna. Od tej pory będę odbierać każdą pizzę jaka do mnie przyjdzie, może to ich czegoś nauczy.
#studbaza #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #truestory #pysznepl
  • 15
@akeyo20 na początku myślałem że może jakąś cebulę chcieli zrobić bo nieraz są promocje jako nowy klient na nowy adres czy jakoś tak, no ale wtedy to by nie przechodziło im więcej niż raz
@Vasterek4: następnym razem będą zamawiać za pobraniem, tego to ich nauczy albo będą przylatywać z pretensjami bo ktoś im pizzę zjada.
Może tam dobrze balują, że numeru nie pamiętają. Poczekaj może kurier ci coś jeszcze fajnego przyniesie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A pizza to była hawajska ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Vasterek4: no to masz odpowiedź dlaczego zamawiają do Ciebie, kto normalny zamawia hawajską, pewnie się tego wstydzą, jeszcze trafi się jakiś znajomy pracujący w pizzerii i zaraz by się rozniosło, a tak to tylko sąsiad jakiś nienormalny, miłośnik hawajskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)