Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wpadł, ktoś w pułapkę rozwoju osobistego? Można wpaść w depresje (albo zostać socjalistą) gdy widzi się tych wszystkch Frizów, Coachów na Tajlandii czy innych gwiazd, które mają miliony wyświetleń. Nie lepiej jest na instagramie gdzie każdy jest królem życia. Ktoś może powiedzieć żeby odciąć się od mediów ale co to da? Zacznę się cieszyć z tego, że zarabiam średnią krajową i wiodę przeciętne życie? Bez mediów nie zobaczę na ulicy sportowego auta i lasek, które są wyubierane w ciuchy za tysiące wzamian za lokowanie produktów na tle swoich cycków na instagramie? Chciałbym coś zrobić ze swiom życiem jak to mówią w tego typu materiałach #rozwojosobisty/#coaching ale po obejrzeniu czy przecyztaniu nic nie robię praktycznie i próbuje wyszukać jeszcze więcej takich materiałów z myślą, że może jeszcze nie mam wystarczająco wiedzy, może jeszcze potrzebuje motywacji tak jakby kluczem do sukcesu było przeczytanie 100% treści jakie powstały. Z drugiej strony może być to wymówka żeby nic nie robić, czyli dopóki nie przeczytasz wszystkiego to na razie nic nie rób. Kiedyś lubiłem oglądać Roberta Gryna - gość, który wydaje się taki jak ja, coś tam w życiu przeszedł, męczyła go depresja, nerwica ale teraz ma miliony. Szkoda, że w ostatnim wywiadzie wyszło, że rzucił to wszystko, zerwał ze swoimi filmikami motwacyjnymi, sprzedał firmę i się ożenił. To fajnie to to wszystko co oglądałem to nie ma znaczenia? Jak w takim razie osiągąć sukces?

#motywacja #prokrastynacja #robgryn #robertgryn

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60717d6bf5537c000a488556
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy wpadł, ktoś w pułapkę rozwoju o...
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania moge ci polecic kanal wyzwanie 90dni jest tam taki facet ktorego szanuje i on tlumaczy jak zyc jak postepowac ale robi to w taki sposob ze az chce sie zyc :) a mowi to z doswiadczenia zreszta obejrzysz kilka jego filmikow to napewno ci sie spodoba
  • Odpowiedz
wszystkch Frizów


@AnonimoweMirkoWyznania: O co chodzi z tym Frizem? W tym tygodniu już 3 raz widzę, że ktoś w ten sposób negatywnie się o nim wypowiada, co on tam zrobił? Byłem kiedyś na jego kanale jakieś takie vlogi z życia miał, nic porywającego.
  • Odpowiedz
@kk87ko0: nic negatywnego nie zrobił. Po prostu zbierał pokemony przez x czasu, zbierając zenującą liczbę wyświetleń i przypadkiem zaskoczył mu projekt kiedy wymyślił ekipę, co przebiło się na wyświetlenia i dobry przychód.
  • Odpowiedz