Wpis z mikrobloga

@miki4ever wbrew pozorom dużo, jest rozpoznawalny i medialny, nie zna się na polityce. Poza tym to, co pokazali to jakieś populistyczne mrzonki. Neutralność klimatyczna, przebudowa systemu i inne wydmuszki.
@ly000 oczywiście, że może. Problem w tym, że budowanie zaufania na podstawie rozpoznawalności nie jest dobre. Hołownii zaufało 3 miliony osób, tylko dlatego, że jest "świeży", niby apolityczny i właśnie bardzo rozpoznawalny. Pytanie, czy to wystarczy do stworzenia Państwa marzeń? Moim zdaniem nie,
@mrocznapszczola: To nie wystarczy, ale dlatego od prawie roku tworzone jest stowarzyszenie i coraz więcej ludzi go reprezentuje. Zaufanie jest budowane na podstawie dziesiątek akcji oddolnego ruchu, a nie popularności lidera. To nie jest przypadek, ze Polska2050 tak dobrze wypada na wsi i w małych miastach i jest w stanie powalczyć o wyborcę PiSu.

PO, Kukiz, Biedron oni właśnie stworzyli partie na liderze i poza „warszawka” nic nie mogą zdziałać.
raczej powolne budowanie świadomości w narodzie, przebiegłość i otoczenie się odpowiednimi ludźmi.


@mrocznapszczola: myślę, że jego wyborcy właśnie mają tego dość i chcą wprowadzić kogoś "swojego", kto będzie z nimi szczery.
@ly000 dlatego twierdzę, że skończy jak Kukiz, nie da się uprawiać polityki na innym poziomie niż jest obecnie, a to jest właśnie wmawiane ludziom, że wystarczy coś tam obiecać i pozmieniać system i będzie okej. Nie, nie będzie, żyjemy w UE, trochę strefie wpływów rosyjskich, sojuszami zagranicznymi, trój morzem i tak dalej. Będzie tak, jak zbudowany będzie kompromis pomiędzy tymi wpływami, a nie tylko jak chcą ludzie mieszkający w tym kraju. Do
@mrocznapszczola: śmieszne jest ocenianie Polski2050 przez pryzmat tylko Hołowni. Ludzie, minął rok, a w tym czasie tysiące ludzi zrobiło setki pozytywnych, lokalnych akcji. Wejdźcie na profile lokalne, wojewódzkie Polski2050 i potem porównajcie jeszcze raz to do Kukiza
@2mack ludzie są w większości mentalnym betonem i w życiu nie zweryfikują danych informacji tylko będą powtarzać beznadziejne argumenty pod tezę, jak ten że Kukizowi czy Petru się nie udało to Hołownia też polegnie ..... Ha tfu na takich
@mrKuaku z Tobą nawet nie warto polemizować. Zachowujesz się jak tłuk. Wyraziłem swoją opinię a ty odrazu przypisujesz mi jakieś wyimaginowane atrybuty, tylko po to aby popisać się przed tłumem gapiów. Masz swoje miejsce w szeregu to się go trzymaj i nie wypowiadaj się w tematach których nie rozumiesz.
@mrocznapszczola: ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz. Ostatnia, najbardziej znana akcja to korepetycje dla 1000 dzieci z rodzin zastępczych. Regularne akcje zbierania śmieci, zbiórki dla potrzebujących (np. w zeszłym roku dla powodzian), kontrakty obywatelskie, budowa uli, domków dla ptaków, zbiórki na schroniska dla zwierząt, wspieranie ludzi w kryzysie bezdomność. A to tylko część akcji z jednego profilu wojewódzkiego i z kilku tygodni wstecz. Ale wiem, że łatwiej zamknąć oczy i uszy