Wpis z mikrobloga

Patrzcie co pisze admin oficjalnej grupy bitbay na telegramie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie masz dokumentu = ukradłes. Domyślnie korzystając z giełdy jesteś złodziejem. Dlatego zabierzemy ci środki. Jak nie jesteś to udowodnij. Ciekawe czy tak dociekliwie sprawdzali środki założycielskie o których była mowa w materiale uwagi. Gdzie pokazywano rzekome związki ze zorganizowana przestępczością. #bitcoin #kryptowaluty #bitbay
Pobierz
źródło: comment_1618004309CwY4yWuFaBVlq7nEVVV1jZ.jpg
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dorodny_Wieprz: Ja #!$%@?ę jakie dzbany. Chyba usunę konto z ich platformy tylko jakie są alternatywy gdzie można kupować za złotówki albo poprzez revoluta? Bo nie mam konta walutowego (i nie zamierzam mieć bo są #!$%@? i nieopłacalne ) a wiele tych popularnych giełd krypto nic chciało mi przyjąć karty revoluta
TYLE RAZY BYŁO WAŁKOWANE NA TAGU ŻE Z POLSKICH GIEŁD KRYPTOWALUT SIĘ NIE KORZYSTA.
#!$%@?, co kieruje ludźmi którzy myślą hmmm, skorzystać z jednej z największych giełd na świecie z której korzysta x10000 więcej ludzi czy z polskiej gównogiełdy? Proste że z polskiej! XD
Co jest lepszego w korzystaniu z gównogiełdy ulokowanej w pcimiu dolnym czy innym pierdziszewie kościelnym zamiast P O T Ę Ż N E G O Binance czy Coinbase?
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I ŻE KUPOWAĆ KRYPTO NA GIEŁDACH BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD KORZYSTAJĄ Z BITBAY
@Sierpik21: Oczywiście. Myślę że jest to jeden z argumentów. No spoko, upadły ale z drugiej strony ile małych gównogiełdek na świecie robiło wałki i upadało? Nie bez powodu ktoś jest "największy" i dochodzi na "szczyt" - jest lepszy od konkurencji. Fakt faktem że duża giełda też może się zawinąć, jednak i tak bardziej ufam takiej niż jakiejś małej #!$%@?.
@fervi ja wydałem z $2k łącznie ale wypłaciłem już wielokrotność tego. Nie mam już potwierdzenia na te pierwsze krypto. Czyli według nich po tym jak wpłacę chajs to już go nie wypłacę? Super firma, taka transparentna
@Frezer_02 to revolut blokuję kupno krypto ich karta. Ale możesz sobie w revo założyć konto w euro i normalny przelew z revo na binance. Jak chcesz mogę Ci dać refa z zwrotem 10% czy 20% ich fee.
Ew konto na coinbase ale oni na bank się spowiadają irs a ci moga się wymieniać info z urzędem skarbowym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiskeyIHaze: tak, wiem że revolut blokuje. #!$%@? mnie tym jak się o tym dowiedziałem. Z tego co czytałem chodzi oczywiście o to żeby u nich kupować, tylko ta ich usługą to jakiś żart bo tego krypto nie da się od nich wyciągnąć żeby np przelać sobie na portfel sprzętowy. Dzięki za propozycję jak będę ogarniał temat to najwyżej napiszę na priv