Wpis z mikrobloga

Niedawno skończył mi się psplus (roczny abo)...
Podsumowanie:
- zagrałem w remasterowany cod (serio warto)
- zagrałem w któreś starwars jedi (tak do połowy bo to krap typu ciu ciu ciu z laserka)
Cała reszta gier w tym psplus to totalne gówno XD
Były chyba nawet jakieś ze dwa AAA ale po 5 latach to je można kupić za 20zł na olx. (tomp rajder chyba i coś jeszcze)
Krótko mówiąc, nie polecam tego gówna. Lepiej kupić za to Harnasie (które też nie polecam, ale są tanie, a o tym niżej).
Koszt rocznego psplus 167zł
Koszt piwa Harnold 2.10
Daje to jakieś 80 piw.
Wybierz mondrze.
#ps4 #psplus #playstation
  • 20
@HumanBeing: to nawet nie chodzi o dymanie, ale dali by jakieś fajne gry, stare AAA co miesiąc, a oni dają raz czy dwa razy na rok i później co miesiąc jakiś #!$%@? krap gdzie nawet szkoda to ściągać na dysk. 167zł wyrzucone w błoto (obecnie 235 a to jest jeszcze więcej harnasi).
Też nie dam się nabrać drugi raz!
@blackmilk: przeciez ten rok jest lepszy od calego 2020 xD.

Control:Ultimate Edition, Tomb Raider, FF:Remake czy Days Gone ci spokojnie splaca rocznego plusa - w kazdym miesiacu miales duza gre AAA.

Juz nie mowiac o Days of Play czy PS Plus Collection gdzie dostales kilkanascie gier.
@stormkiss: we wszystko grałem, bo nośniki są po 20zł na olx i sprzedajesz po 15zł.
Ich polityka jest totalnie do bani.
Gry aaa nawet stare są na psn po 100zł gdzie na używki na płycie po 20 i sprzedajesz za tyle samo albo ciut taniej.
Gdyby ogłosili comiesięczny AAA z góry, to faktyznie warto byłoby wydać 235zł wiedząc, że zagram w coś wartego uwagi, a nie jakiś krap by zapchać dziurę.