Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę kupić chłopakowi na urodziny kurtkę na motocykl.

Jeździ sportowo turystycznym i wyglądowo mniej więcej takie mu się podobają. Budżet do 1000 zł. Wybrałam takie dwa modele, coś o nich powiecie? Warto nie warto.. chce żeby był zadowolony. Może na jeszcze inne zwrócić uwagę?
Głównie miasto i lekkie trasy robi.

#pytanie #motocykle #kurtka #urodziny
Zozo_lek - Mirki, chcę kupić chłopakowi na urodziny kurtkę na motocykl. 

Jeździ spor...

źródło: comment_1617997663OcKrXvVNL1q5670wviN6zU.jpg

Pobierz
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zozo_lek: mam taką kurtkę i to po prostu z doświadczenia. Są też fajne kurtki skórzane dłuższe. Poszukaj dużego sklepu motocyklowego w twoim mieście i tam Ci doradzą.
@Zozo_lek: przede wszystkim nie kupuj mu na zasadzie "wezmę L-kę, bo zawsze chodzi w takim rozmiarze". Kurtka motocyklowa niestety nie może być prezentem-niespodzianką. Te same rozmiary u różnych producentów wypadają totalnie inaczej, a w przypadku producentów niższej klasy np SHima czy Rebelhorn nawet te same rozmiary, ale na dwóch różnych sztukach potrafią inaczej pasować.
@Zozo_lek: Powiem Ci tak: jak przymierzałem komplet skórzany to dopiero bodaj piąty komplet mi pasował w całości. Więc zabawa w odsyłanie trochę zajmie czasu. Nie mniej jednak takie jest moje zdanie. Ciuchy na moto przymierzać na mniejcu przed zakupem.
@Zozo_lek: znajomy ma kombi tej firmy i żałuję

W podobnej cenie masz RST Tracktech - mam cały zestaw do tego i mimo niskiej ceny, bo 2600 za całość, kombi daje rade. Perforacja sprawia cuda podczas upałów, wygodna, a przede wszystkim wytrzymała. Moja ma już 4, albo 5 sezonów, przeżyła dużo, bo mimo że to sportowa skóra, to jeżdżę w niej turystycznie.
Jeśli chłopak często jeździ 200+ to garb też daje rade.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zozo_lek: najlepiej to idź do sklepu i kup karte upominkowa na 1000 zł. Bo często jest tak że kupuje się rzeczy o których byś nie pomyślała. Np chciałem bardzo kombinezon RST. Ale nie leżał zupełnie i kupiłem Rebelhorn