Wpis z mikrobloga

Nie zamierza ktoś dziś robić raidu 5* jakiegoś? Nie raidowałem jeszcze, a chętnie zobaczę jak to wygląda i jak to działa xD

Jakby co to można śmiało dodawać: 9753 0107 7649 i zapraszać, chcę tego Tornadusa mieć szansę złapać ()

#pokemongo
  • 15
@FanRuskichPierogow ogarnij sobie jak excellenty rzucać gdzieś na yt. Jak będziesz trafiał i rzucał złote maliny, to okazjonalnie ci coś ucieknie. Używaj passow dziennych i sam hostuj rajdy, bez wydawania coinsow na remote - to taka rada na f2p jak nie chcesz pieniędzy wydawać( ͡ ͜ʖ ͡)
@tangerine_ apka do tracenia passow, gdzie ludzie często nie ogarniają, na którą najlepiej wydawać pieniądze żeby robić raidy, bo normalnie jakieś kolejki niestworzone są. Same niemiłe wspomnienia mam, dlatego nie polecam i zdecydowanie wolę używać discorda.
@FanRuskichPierogow akurat Tornadusa nie wsadzisz do gymu, ale jak jesteś na początkowym etapie gry to każdy pokemon z wysokim cp się przydaje
@mlodzian: używałeś dłużej niż tydzień) korzystam z poke radia już bardzo długi okres i aplikacja jest super, jeśli chodzi o utratę passa zdarzyło się może raz. Gołda mam zawszę w dostatku i nie wydałem ani grosza.
@VanMiron korzystam z discorda właśnie dlatego, że pokeraid nie spełniał moich oczekiwań.
Jak nowa legenda pojawia sie w Australii to mam przynajmniej jedną w ten sam wieczór, co przy użyciu pokeraid było niemożliwe. Nie próbuj mnie przekonać do korzystania z apki, z której zrezygnowałem bo to bezcelowe.
@mlodzian: ogólnie Pokemony teraz są bardziej popularne niż w 2016? Bo pamiętam że jak tylko wyszły, to ludzie chodzili z powerbankami pod różne miejsca (np. przy PKiN w Warszawie kilka razy było po 200+ osób, każdy łapiący poki), a jak ktoś dotarł do info, że jakiś Magmar lub Electabuzz był w jakimś parku, to niektórzy krzyczeli "tam jest Electabuzz" XD Wtedy tylko 1gen była i pokemony zjadały baterię ok 1%/1 minutę.
@FanRuskichPierogow myślę że obecnie to jest taka trochę druga młodość pokemonów. Sam gralem w 2k16, ale gra wtedy nie oferowała zbyt dużo i po jakimś czasie odpuscilem. Wróciłem gdzieś po 3 latach i teraz jest zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o rozgrywkę. Jest więcej eventów, remote raidy i graczy też wydaje mi się, że przybyło. Skupisk raczej nie ma ze względu na sytuację na świecie, ale widać sporo nowych graczy w gymach.