Wpis z mikrobloga

@Ketoprofen: Myślę, że to dlatego, że Auta są taką quasi reprezentacją rzeczywistego NASCAR, a tam panie kierowcy na ogół kariery zawrotnej nie robiły. To znaczy była Danica Patrick, która z sukcesami jeździła w Indycar, ale w NASCAR kojarzyła się jedynie z wypadkami.

A w Autach 2 bodajże była jedna postać ,,żeńskiej'' wyścigówki pod postacią Prototypu Le Mans, uczestniczącą w ichnym Race of Champions więc to też nie do końća tak.
@jedlin12: ale ja to wiem, tylko że w rzeczywistym świecie wyjaśnienie, dlaczego kobiety nie są tak samo dobre w sportach jest oczywiste (tu akurat chyba wolniejszy refleks), ale w świecie aut nie ma to sensu, bo nie występuje tam dymorfizm płciowy (a jeśli by nawet występował, to byłby nielogiczny). Jak działać by miała tam prokreacja to nawet strach się zagłębiać xD

Kręcą się wokół tego tematu przez cały film nie wyjaśniając,
ale w świecie aut nie ma to sensu, bo nie występuje tam dymorfizm płciowy (a jeśli by nawet występował, to byłby nielogiczny)


@Ketoprofen: Ależ dlaczego, przecież wystarczy uznać, że kobiece auta mają mniejsze silniki i wolniej przyśpieszają (wspomniany wolniejszy refleks) i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)