Wpis z mikrobloga

No tak #!$%@? mety to już dawno nie było. Legenda wbita, ale ile nerwów mi magowie popsuli !
Do 5 rangi grałem głównie kontrolnym lockiem którego polecam za fun z gry. Dałem tu Ysere bo rzucona w 10 rundzie sapuje jakiegoś koksa i daje fajne karty do wykończenia. Czasem zmieniałem na rouge (chociaż podobno na watchposty lepszy niż stealth).

Od 5 rangi zaczyna się festiwal #!$%@? Maga i Palka. Jedynie libram-sekret palkiem poruszałem się do przodu, kończąc z pięknym 74% zwycięstw. Libram-Secret Palek pokonuje z łatwością zwykłego agro secret palka, a i na maga jest szansa go szybko zrushować + obowiązkowo sekret Yoga zagrany w 2, 3 rundzie kończy się w większości przypadków poddaniem maga.

Meta do #!$%@?. Tyle fajnych kart huntera, warriora, priesta, shamana, a trzeba grać magiem na palladyna, palladynem na maga #przemyslenia

Dodawajcie na battlenecie Cinksonik#2746
Fajnie jest mieć znajomych do ustawek czy w ogóle... ()

#hearthstone
Vadzajna - No tak #!$%@? mety to już dawno nie było. Legenda wbita, ale ile nerwów mi...

źródło: comment_1617967983r8rZuPYlpgcsQa6WZzwLSx.jpg

Pobierz
  • 6
@Budo: No dodatek to rewelacja ! Tyle trybów. Tyle fajnych kart i możliwości. Nawet achievmenty są spoko. Znerfia tylko ze dwie karty w standardzie i będzie elegancko ;)
@Vadzajna: no zawsze są jakieś problemy z balansem, zawsze jest jakiś deck poza kontrolą. W tym wypadku, tak jak mówisz, łatwe do naprawienia, więc będzie ok :)