Wpis z mikrobloga

@Pepe19: Dobrze, że jej nazwisko ocenzurowałeś

@Moon_Dancer: Myślę, że nazwisko zmyśliła, by jakoś odratować sytuację.

Swoją drogą, wczoraj w "Milionerzy" w TVN grał inż. Andrzej Kałowy. Nie dokończył jeszcze gry, więc - dla niedowiarków - inżyniera Kałowego będzie można oglądać też dziś.
Wiem, że to takie #heheszki lvl przedszkole, ale...

Menedżer dużej firmy zauważył nowego człowieka i kazał mu przyjść do jego pokoju.
– Jak się nazywasz? – spytał szef.
– Jan – odparł nowy.
Menedżer się wykrzywił:
– Słuchaj, nie dociekam, gdzie wcześniej pracowałeś i w jakiej atmosferze, ale ja nie nazywam nikogo w mojej firmie po imieniu. To rodzi poufałość i może zniszczyć mój autorytet. Zwracam się do pracowników tylko po nazwisku, np. Kowalski, Malinowski, Nowak – i to wszystko.
Robi się powoli z tego koleżanka której ukradli walizkę ze zdechłym psem i kolega co wziął autostopowicza z siekierą w reklamówce.


@WezniePrzestrzeleCiKolano: i każdy ma znajomego, który był świadkiem sytuacji w centrum handlowym że przez megafon poszukiwali dziecka, a ono już było porwane w toalecie z ogoloną głową, przebrane i przygotowane do pobrania narządów (tak było)
@Pepe19 ale to trzeba mieć kij w dupie i zgrywać poważniaka, żeby tak się zachować xD ja nawet na własnej rozmowie bym wytłumaczył, że źle zrozumiałem i śmiechem bym rozluźnił atmosferę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-