Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
W końcu poszedłem do psychiatry. Wizyta trwała 40 minut podczas, której próbowałem wytłumaczyć powody swojej depresji. Strasznie się stresowałem więc mam wrażenie, że nie udało mi się w 100% opisać mojego problemu tak jak chciałem ( ͡° ʖ̯ ͡°), zadał jeszcze kilka innych pytań i stwierdził mi depresję 1. stopnia. Teraz będę brał tabletki z Venlafaxinum i mam nadzieję, że po tych 3 tygodniach zacznę odczuwać zmiany. Gdy stan mi się trochę polepszy odwiedzę jakiegoś psychologa lub psychoterapeutę aby w znacznym stopniu pozbyć się również innych problemów psychicznych. Będzie dobrze a przynajmniej mam taką nadzieję ()

#psychologia #psychiatria #depresja #feels #samotnosc #wychodzimyzprzegrywu
  • 12
  • Odpowiedz
@Matias_Moa_Viecki: tylko pamiętaj, że wazna w terapii jest regularność. Ja ostatnio musialam zrobić dłuższą przerwę i mam efekty. Same leki to tylko paliwo, odczujesz różnice co SNRI dają kopa, ale trzeba wiedzieć jak te energię wykorzystać i zidentyfikować źródło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tatiq02: zapytał co się ze mną dzieje/jaki jest mój problem. Potem zapytał czy znam może albo chociaż się domyślam jaki jest powód mojej depresji. I potem już wypytywał konkretne pytania dotyczące mojego powodu itp
  • Odpowiedz