Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, zwracam się do was z prośbą o pomoc. Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej, której celem jest poddanie analizie statystycznej danych otrzymanych z kwestionariusza na temat handlu elektronicznego.

Na czym miałaby polegać wasza pomoc? Pewnie już wiecie. Potrzebuje respondentów. Potrzebuje danych!
Wiadomo jak trwoga to na wykop XD

Postanowiłem, że zapłacę za wasz czas. Z racji, że portfel mam nie za gruby to spośród osób, które wypełniły ankietę wylosuje 10 i każdemu wyślę 30 złotych. Pieniążki mogę wysłać przelewem/blikiem/dogadamy się.

Ankieta zawiera 21 pytań (2 otwarte) - czas potrzebny na wypełnienie ok. 10 minut.

Link do ankiety: http://e-commerce.cba.pl/

Co i jak, krok po kroku:
1. Wypełniasz ankietę

2. Na samym dole ankiety jest miejsce na wiadomość, która pełni role identyfikatora. Co tam wpisać? Może być cytat z
książki, imię psa/kota, tytuł ulubionego filmu albo po prostu randomowo wciskane klawisze na klawiaturze.

3. Zapisujesz swój identyfikator np. zrzut ekranu/wklejasz do notatnika.

4. Plusujesz wpis

5. Czekasz na losowanie. Jeżeli zostaniesz wylosowany to poproszę Cię o podanie swojego identyfikatora.

Losowanie przez mirkorandom - 20.04.2021.
Pozdrawiam cieplutko

Trochę takie #rozdajo ale k***a nie do końca
  • 40
@mr___white: no no, czy ja tu widzę jak pan pre-magister zmienia treść ankiety podczas jej trwania, między różnymi odpowiedziami, zamiast należycie, tak jak nakazuje academic honesty, zamknąć ankietę i zacząć od zera lub pominąć następne wyniki? Jaka byłaby szkoda, jakby ktoś złożył donos na uniwerek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)