Wpis z mikrobloga

ale trzeba przyznac że wypok to jednak zbieranina człowieków #!$%@?. xd
co jeden koment to lepszy. kopalnia złota to małe miki przy tym tagu. szacuneczek dla wszystkich komentujących. srogo prycham dzięki wam xD
@FejsFak: a o dynamic load kiedyś słyszałeś? Ja tam jestem typowym wykopowym ekspertem, tyle, że siedzę w branży ponad 20 lat, zbudowałem największy budynek na świecie, kilkadziesiąt mega projektów ale pewnie nie się znam. Mimo wszystko napisze swoją opinię. Trzeba być skończonym idiotą, żeby w ten sposób montować schody. Zrobisz krzywdę sobie i osobom, które będą po nich wchodzić. Mam nadzieję, że nikt nie umrze przez tą fuszerkę.
@JK91: zdajesz sobie sprawę, że gość nie ma racji i to nie jest żadna wiedza tajemna tylko zwykła wiedza powszechnie dostępna. Co innego jakby to był jeden stopień ot tak a co innego całe schody z podziurawioną i niezazbrojoną ścianą, bez żadnej przeciwwagi.
@tomasz-aleksander-baraniak: myślę ze tak, przejrzałem temat i ze zdjęć trochę strach takie coś budować, ale czuję że op to nie pedał i inteligentnie sprawia że dalny kipią przez telefonami xD chyba, że na końcu się zawiodę, ale akcja jest mega, jedni tłumaczą mu i innym co jest złego w tym co robi, inni siedzo tylko i czekajo aż jebnie i będzie orgazm życia jak wrzuci fote rozwalonego schodka.

Po prostu piękne