Wpis z mikrobloga

Mnie ciekawi jedna rzecz: dlaczego TVN tak oszczędzał na tym sezonie? Wyjazdy w Polsce, a można byłoby wysłać ich na Zanzibar np. To samo ,,śluby" i ,,wesela" skromne ,,jak cholera" czy strój Igi-nie można było jej dać jakiejś stylistki co by ją ubrała, fryzjerki co ją uczesała, aby wyglądała dobrze, a nie jak dziewczyna ,,z ulicy". Przecież nie jest tajemnicą, że każda kobieta ma ochotę choć na swoim ślubie wyglądać lepiej niż zwykle. Pandemia pandemią, ale ten sezon jest ,,mocno budżetowy" i jeszcze od razu po weselu wsadzili ich do samochodu, bo trzeba jechać nad morze, to jest Kamil i fryzjerka. Nie mogli pobyć im chociaż do rana następnego dnia, bo chyba każdy w środku nocy po własnym weselu marzy, aby trochę odespać, a nie ,,odeśpisz w samochodzie". To mi się czasy obozów sportowych przypomniały jak spało się między siedzeniami w autokarze, mimo, że to według specjalistów bhp i innych ,,takie niebezpiecznie".
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 11
@miki4ever: Ci, którzy odpadają, lądują w innym hotelu (bez kamer) i czekają na finał. Wygląda na to, że jeśli odpadli zaraz na początku, to siedzą tam ze 2 miesiące. Przy tym koszt trzech par wyjeżdżających na tydzień to pestka. Ekipa już tam była. Zresztą co my tu przeliczamy, tvn ma zyski liczone w tylu zerach, że wakacje dla sześciu osób z własną ekipą pokryłby jeden blok reklamowy przed jednym odcinkiem. To,
@caramilla: Dokładnie o to mi chodziło. Niektórzy idą do ,,Ślubu..." jako do ,,przygody życia" i pojechać w ramach podróży poślubnej do Ryna to żart. To tak jak kiedyś w ,,Randce w ciemno" jak ktoś wylosował na koniec kopertę ,,Hotel Gołębiewski" w Mikołajkach to banan znikał z twarzy, bo inna para leciała do Turcji czy Egiptu. Zyski z oglądalności, bloku reklamowego są, a oni tak na tej 6-ce przyoszczędzili. To już w
@Dextor_the_Great: teoretycznie mogła nie mieć kasy, bo to animatorka hotelowa w czasie pandemii. Ale wiadomo, każdy normalny człek by się zapożyczył, byle tylko nie straszyć męża i widzów. Nie mam pojęcia, co nią kierowało.
@caramilla: ona poprostu nie przywiazuje wagi do swojego wygladu w najmniejszym stopniu. W szoku bylam jak dzien po slubie chodzila w bluzie dresowej, byle jak uczesana, bez makijazu. Rozumiem,ze nie kazda dziewczyna lubi sie stroic ,ale kurde.. zna goscia 5 minut to moglaby sie troche postarac. Ludzie zazwyczaj na pierwszych randkach chca zrobic jak najlepsze wrazenie a ona wyglada jak po 20 latach malzenstwa.