Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę teraz, PSG jest tak bardzo w dupie na chwilę obecną. Kto tam może przejąć rolę "gwiazdy"? Dwie aktualnie największe - Mbappe i Neymar ni #!$%@? nie są skłonne go przedłużać i obstawiam, że zakończy się tak, że Mbappe fichado 2021 do Realu a 2022 brazylijczyk do Barcelony. Sami sobie na to zapracowali robiąc z tego złotą klatkę, przez co z roku na rok coraz mniej zawodników chciałoby nawet za wysoką pensję tam grać, bo kiedy po kilku latach chcieliby odejść szejkowie utrudnialiby to na każdym kroku mając #!$%@? ile ci zawodnicy dali dla tego klubu. CR7? Nope, prędzej obstawiałbym United/Real/Bayern. #pilkanozna #mecz #realmadryt #psg
  • 21
@Mathas: myślisz, że kibicom taka taktyka się spodobałaby? rozumiem w przypadku słabszych graczy, ale największych gwiazd na świecie, które robią grę temu zespołowi, który i tak ma duże szanse na to, żeby przegrać pierwszy raz od wielu lat ligę francuską? a w dodatku tym bardziej wybuchłaby afera w świecie piłkarskim na całym świecie i odrzuciłoby to jeszcze większą ilość TOP zawodników.
@ray1902 A co będą mieli do tego kibice? Jak szejk powie, że żaden piłkarz nie jest ponad klubem i nikt nie będzie mu bruździł w planach to nikt nie piśnie. Afera piłkarska? Proszę Cię, od lat wiadomo, że PSG to złota klatka, nikt już nie pamięta Rabbiota czy Verrattiego? Ludzie tam idący idą za hajsem, a ten jest tam bardzo dobry. Szejk ma w piździe wasze ujadanie, zobaczysz, że jak Neymar czy
@Mathas: myślę, że taka ad argumentacja nie wypali, bo skoro będą siedzieć na trybunach przez rok a i tak odejść za darmo to woleliby kibice zobaczyć ich grających dla tego klubu a nie odchodzących szczęśliwych z pluciem na ten klub jednak, reputacja totalnie spadłaby w dół a i tak nie jest najlepsza.
Przeciez FPP zostalo zmienione na ten rok ze wzgledu na korone co powoduje, ze mozna robic jeszcze wieksze machlojki. Zreszta czy ktokolwiek traktuje FPP powaznie skoro City zamiast bana na LM przypadkiem dostalo kilka mln kary do zaplaty?


@k1906: No ja jestem mega ciekawy. Z tego co pamiętam nawet Ćwiąki mówił, że PSG jest mocno w dupie za ten rok i muszą zejść z kontraktów i zrobić jakiś transfer wychodzący.
Zdajesz sobie sprawę, że szejk jak będzie chciał to ich usiedzi na ławie? Wiesz co to znaczy sezon na trybunach przed MŚ?


@Mathas: szejki szejkami, ale właśnie dlatego, że ma być euro i mundial to myślisz, że Mbappe pójdzie na ławke, a Francuzi, ich związek i cały fanbase powie - spoko pan arab, nic się nie dzieje, że nasz najważniejszy zawodnik nie gra w piłke? PSG to jedno ale reprezentacja, to
@ray1902: Dlatego PSG powinno teraz budować kolektyw a nie gwiazdozbiór. Markę sobie jako taką wyrobili, szkółkę mają bardzo dobrą i będzie ostatnia szansa żeby zarobić na tym przereklamowanym brazylijskim pajacu. Mbappe to było pewne już jak przechodził do nich, że musi skończyć w Realu.