Wpis z mikrobloga

Księżniczki nie było na poziomie liceum, księżniczki nie było na poziomie zawalonych studiów, księżniczki tez nie było w żadnym z zakładów, w którym pracowałem, ani w tym gdzie obecnie walczę. Naiwna nadzieja na lepsze jutro spersonifikowana na potrzeby tego wpisu jako Toad zawsze pchała mnie od jednego rozczarowania do kolejnego. Teraz już postało mi tylko stać bezczynnie i czekać jak jakiś Goomba lub Koopa Troopa mnie dotknie i będzie Game Over.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #defetyzm #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Księżniczki nie było na poziomie liceum, księżniczki ni...

źródło: comment_1617857016ruqDgvChSZoV9Pn0CC700c.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Nie chodzi mi tutaj o ideał kobiety, lub "księżniczkującą" partnerkę. To jest po prostu aluzja do motywu z gry Super Mario Bros. (1985), gdzie Mario musiał uwolnić księżniczkę z rąk króla Koopy (Bowsera).Po zakończeniu planszy-zamku grzyb Toad oznajmiał mu, że księżniczka którą szuka jest w kolejnym zamku. Najwyraźniej nie grałaś w gry na Pegasusie, jak mniemam?
  • Odpowiedz
Księżniczki nie było na poziomie liceum, księżniczki nie było na poziomie zawalonych studiów, księżniczki tez nie było w żadnym z zakładów, w którym pracowałem, ani w tym gdzie obecnie walczę.


@CulturalEnrichmentIsNotNice: o, mojej też w tych miejscach nie znalazłem ()
  • Odpowiedz