Wpis z mikrobloga

Brak mi doświadczenia? to ładnie #!$%@?łeś kadetem drifta. "Wariatka" dostaje liścia i jest spokojna, albo trzeba się jej dać wyszaleć. NO, ale do tego zdjąć rureczki i nie być z domu gdzie tatuś kupuje auto, mieszkanie i nowego ajfona. Moje zdanie jest niezmienne: jeżeli facet, który wiąże się z dziewczyną lżejszą o 20 kilo i idzie na policję, że ta go pobiła XD, to jest leszczem, którego zachowanie można skwitować tym o
@THredrock: przecież on pośrednio ma rację, lewaczki wkładają chłopcom do głów pierdoły typu pozwolenie na sex, sprośne komentarze na czacie jako molestowanie, siedzenie z nogami szeroko w PKSie to utrwalania patriarchatu, a na koniec #!$%@?ą się z nopowcami hitlerowcami i innymi mokebe, którzy złapią ją za włosy i użyją jedynie do spuszczenia z kija, bo akurat hormony się odezwały i to TEN OKRES w miesiącu xDDD
@performance_artist: Życie i ludzie nie są tak zero-jedynkowi. Można być lewaczkiem i równocześnie nie dawać sobie wchodzić na głowę innym i wiedzieć jak wyznaczać granice. Siła fizyczna i przemoc to nie jedyny wyznacznik wartości człowieka. Jeśli nie wierzysz w "pierdoły typu pozwolenie na sex, sprośne komentarze na czacie jako molestowanie, siedzenie z nogami szeroko w PKSie to utrwalania patriarchatu" to niekoniecznie musisz uciekać w drugą skrajność czyli przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka
Ciebie też dziewczyna zgwałciła i pobiła? Potem się dziwią te Polusy dlaczego kobiety wybierają nawet #!$%@? gównem Pakistańczyka, albo cygana zamiast nich. Na miejscu tych dziewczyn z Polski widząc, jakie #!$%@? tutaj piszą, to wypiąłbym dupe żeby tylko jakiś murzyn mnie zechciał. Co za wstyd #!$%@? nie piszcie po polsku


@Totalkozakmen: nie, bardziej się śmieję z takiego cipeusza jak Ty
@kryienox: Nie porównuj mojej retoryki do retoryki ludzi upadłych, jak incwele. Moja retoryka i zarazem ideał, do którego dążę, to bycie prawdziwym Aryjczykiem z krwi i kości, człowiekiem niezłomnym. Moją wiarą jest wiara w białych ludzi i ich nieograniczone możliwości. Człowiekiem, który stanowi dla mnie wzór do naśladowania jest niemiecki członek NSDAP, a po wojnie członek Ministerium für Staatssicherheit, czyli dr Kind Flachlegt. Życzę smacznej kawusi.
źródło: comment_1617884589JggZuRYaFCNeOJwU5tEOop.jpg
@harpiowata: nie mówię, że każda borderka coś takiego odwala ale ta wyżej jak widać tak. Choroby psychiczne mogą być uciążliwe w różnym stopniu.

Są schizofrenicy którzy normalnie żyją a są tacy, którzy nigdy nie opuszczą szpitala psychiatrycznego. Są alkoholicy wysoko funkcjonujący i bezdomni żyjący gorzej niż zwierzęta.

Jeśli dziewczyna robi coś takiego komus kogo kocha, to nie wiadomo co zrobi wrogowi.
Brak mi doświadczenia? to ładnie #!$%@?łeś kadetem drifta. "Wariatka" dostaje liścia i jest spokojna, albo trzeba się jej dać wyszaleć.


@Totalkozakmen: Taa, te wyszalenie to połamane miotły i rozwalone inne domowe przedmioty. xDDD
@Tibor: następnym razem jak jakiś mężczyzna będzie #!$%@?ł głupoty że to kobiety lekceważą ich krzywdy i przemoc wobec nich to mu pokażę komentarze tutaj xDd