Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykałem się już z wieloma pannami, głównie bez sukcesów ale chciałbym się Was o coś spytać - czy tylko ja mam złe "doświadczenia" ze studentkami czy tez absolwentkami psychologii?

Serio, niemal wszystkie, jakie znałem miały jakiś dziwny "kompleks mesjasza" - tj. chciały nawet wbrew woli drugiej osoby ją "naprawiać" i mimowolnie kierować ją na pewien "tor" chociaż często one same wymagały "pomocy". Nie będę ukrywał, że mogę mieć pewne problemy natury psychologicznej ale z drugiej strony też słabe jest otwierając się na kogoś, że ta druga strona od razu wypunktuje Tobie smrody zamiast wsparcia i będzie mimowolnie próbowała Ciebie "dostroić" wbrew własnej woli i ścieżkom. Cięzko mi to przełożyć na zrozumiały polski skąd pytanie.

#zwiazki #tinder #kiciochpyta #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606de3a20a3941000ab1c43e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie wiem, czy są na to jakieś badania - można poszukać - ale może faktycznie istnieją te stereotypowe tendencje do obierania psychologii przez ludzi z problemami albo takich, którzy chcą "zbawić świat"? Z drugiej strony idę o zakład, że na matematyce stosowanej, kulturoznastwie, informatyce i budownictwie rozkład zaburzeń psychicznych czy specyficznych typów osobowości może być mocno podobny.