Wpis z mikrobloga

@Gieniusz: Wiele czynnikow... Po pierwsze USA zaostrzaja wymogi dla chinskich firm, pod groźba usuniecia chinskich akcji z gieldy, to powoduje ze wiekszosc chinoli obecnie leci... Druga sprawa to problemy z lancuchami dostaw chipow dla branzy EV i automoto, powodujaca przestoje w produkcji.. Trzecia ze gdzies na poczatku lutego mielismy historyczna gorke dla techstockow po czym nastapila korekta.. Takze suma laczona wszystkich tych czynnikow.
  • Odpowiedz
@psych: I co tu teraz z tym robić? Mam średnia coś koło 20$ i się zastanawiam w sumie...nie mam problemy poczekać rok/dwa ale czy jest sens?
  • Odpowiedz
@masaj: Tego nikt Ci nie powie. Nio to spora spekulacja. Do tego wszystkie EV sa troche ze soba powiazane, jak rosna to zwykle wszystkie jak spadaja to tez solidarnie. Przypuszczam, ze jesli tesla wroci do poziomu ok 800usd w nastepnym kwartale, to NIO tez pojdzie w gore.. Jesli EV bedzie dalej w stagnacji... wtedy spory wzrost jedynie dlugofalowo.. Ale ja zadnym ekspertem nie jestem, trzymam, bo jestem obenie na minusie (
  • Odpowiedz