Wpis z mikrobloga

jaka ta lena jest #!$%@? produkcja juz chyba nie ma jakiegokolwiek pomysłu na ten szajs i biora ludzi ktorzy sa #!$%@? ona jest menadżerka XDDDD juz widze to jej zarzadzanie
a wojskowy to chyba tam byl chlopaczkiem pod prysznic nawet wyslowic sie nie umie
#warsawshore
  • 10
"poszlem" "wyszlem" nawet jak na goscia ktory jest pijany powinien wiedziec ja ksie wyrazac xd tego sie nie uczysz na codzien tylko masz to zakodowane co do menadżerki watpie zeby ona byla na tyle inteligentna na moje to jest 17 letnie niewyżyte dziecko owszem masz racje w pewnym sensie ale widac kto jak zachowuje sie po alkoholu i to nie tlumaczy wszystkiego
@ciasteczkofy: ona poszla do programu zeby #!$%@?ć, dużo pić i sie wyzyc, to nie oznacza ze prywatnie nie jest ogarnieta. Nie ma sensu laczyc zycia prywatnego z uczestnictwem w programie. Ja na co dzien pracuje w firmie i nie pije wogole, tak samo moi znajomi. Jak jedziemy na jakies imprezowe wakacje to walimy driny dzien w dzien i tez #!$%@?. Jesli Lena ladowala hektolitry alko to nic dziwnego ze wydawala sie
@deyna123: No nie ale... tu ten zawód z kasjuszem i płacz, potem to wpychanie do basenu... lipa. Raczej babka nie ma doświadczenia w imprezowaniu, bo tak by miała trochę więcej dystansu
@rysownik: wiem o co ci chodzi ale mysle ze dzieki temu cos dzieje, bo jak widac o niej gadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) w poprzednim sezonie byly narzekania ze nic sie nie dzieje i jest stypa no to weszla lenka i odwala maniane. Juz wole ja niz sanatorium gdzie najwiekszym problemem jest to czy dzik spojrzy na ewke czy kinie.