Wpis z mikrobloga

Grał ktoś w Immortals Fenyx Rising i może to polecić? Zagrałbym sobie właśnie w taką ładną, bajkową gierkę pod warunkiem, że będzie w miarę wymagająca dla dorosłego chłopa. Bo klimat mitologiczny bardzo mi odpowiada. I ostatnie pytanie czy warto dopłacać za wersję gold ze wszystkimi dodatkami (350 zł) czy sama podstawa za 150 cebulionów w promce w ps store da radę?
#gry #ps4 #playstation
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_kojot: Te dodatki to lipa jest. Nie takie jak asasynie ze dodają x godzin gameplayu. Gierka ogólnie dość przyjemna. Obowiązkowa pozycja dla fanów pytajniczków na mapie. Infantylizm trochę #!$%@?, ale bywa też zabawnie. Podoba mi się przedstawienie Zeusa jako totalnego dupka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: gold byl za 170 i sam za tyle kupilem, czekam na wyjscie 3 dlc i odpalam, jak uslyszalem, ze to fajny klon zeldy to chetnie obczaje, bo switcha nie mam zamiaru kupowac, a i klimat ponoc gierka tez ma fajny
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: nie ja, ale koleżanka ogrywa, bardzo się wciągnęła i bardzo mi ją polecała. Ona sama gra na Nintendo Switch. Wątpię, że kupiła jakiekolwiek dodatki bo oszczędza pieniądze. Jeżeli mogę wyrazić własną opinię - zagraj wpierw bez dodatków i jeżeli ta gra ci mocno styknie - kupuj co chcesz.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Bardzo fajnie mi się grało do momentu jak automatyczny zapis w chmurze usunął mi wszystkie zapisy do stanu dwa tygodnie do tylu w tym wszystkie manualne zapisy tez i zamiast być w około 75% gry wróciłem do 15%
  • Odpowiedz