Wpis z mikrobloga

Nawet na Insta idzie zobaczyć wiele fajnych zdjęć, ciekawych, ładnych itd.
Ale nie, spermiarze i białorycerze masowo lajkują laski, nie wiem, do walenia konia wieczorem?
Jak widzę, gdy fajne konta/foty mają po 10-30 polubień, a pierwsze lepsze zdjęcie ładnej laski ma +500, to trochę mi ręce opadają.
Jak chcecie, to traktucje to jako ból dupy, mam to gdzieś. Powiem tylko, że mam tam konto do oglądania kilku fajnych profilów, sam niczego nie wrzucam, więc mój ból dupy nie wynika z tego, że moje foto są olewane. Nie są olewane, bo nic nie wrzucam.
Ale jak śledze sobie kilka # w tym np: Polska, to zamiast jakieś fajne foty z Polski, to wszędzie widze tylko te plusowane masowo laski. Kilka przeanalizowałem i ok 70% "plusujących" (czy #!$%@? wie jak to się tam nazywa), to faceci.
Panowie, którzy macie konto na #instagram
po #!$%@? nabijacie tak masowo każde zdjecie z laską?
Aż takimi spermiarzami jesteście? Myślicie, że jak dacie ze 100 serduszek, to w końcu jakaś oppisze "ej kolego, mogę ci obciągnąć"?
Co wami kieruje?
Stare konie często, a jakieś wpisy z 10 serduszkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Tak wygląda każdy dzień dla haszta Polska. Nie, nie zobaczycie tam najfajniejszych zdjęć o Polsce, zobaczycie w TOP same piękne ryje.
#oswiadczeniezdupy #polska
źródło: comment_16177858107s8hbpfkwbzfPEfrsq91uM.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@text: to tak samo jakby powiedzieć że ja tylko kupuję iPhony a nie wykorzystuję tanią, dziecięcą siłę roboczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo że ja tylko jem mięso ale nie zabijam tych zwierząt
@Zales360:
To jest już tak szyte porównanie, że opierające się o absurd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym to bardziej widział tak, że używam nożna, co nie oznacza, że wspieram morderstwa nożami.