Wpis z mikrobloga

JPRLD jak pomyślę że ludzie w wieku 15 lat mają już dziewczyny, całują się, przytulają się, uprawiają seks, a ja w wieku 23 lat nawet nie trzymałem za rękę, to aż mam ochotę coś #!$%@?ć. Czuję się totalnie wyobcowany wśród normictwa. Jedynie bractwo #!$%@? na świętym tagu #przegryw i #blackpill daje mi jakieś poczucie przynależności.
Z.....8 - JPRLD jak pomyślę że ludzie w wieku 15 lat mają już dziewczyny, całują się,...

źródło: comment_1617780108rL0KZbtZQcJJIvRUDCwIU3.jpg

Pobierz
  • 70
@EgzeQTroll: No nie będziesz miał też takich prawdziwych, nastoletnich miłości. Dziewczyny około 20 i więcej już szukają kogoś z kim mogłyby zamieszkać, by ich utrzymywał. Więc taki związek nie zaklei rany jaki pozostawiło brak nastoletniej miłości.
Niby śmieszne i normany powiedzą, że to nieprawda i dziewczyna nie szuka bankomatu a statystyki mówią jasno kobiety średnio wyprowadzają się około 2 lata wcześniej niż chłopy, a jednocześnie chłopaki średnio o 2 lata wcześniej
Hompert - @EgzeQTroll: No nie będziesz miał też takich prawdziwych, nastoletnich miło...
@Zebany98: Co kto lubi, ale nie reprezentować sobą w życiu nic w wieku 23 lat, chociażby na tyle żeby złapać za rękę? To chyba moment, by przystanąć i spojrzec na siebie z perspektywy zaradności życiowej i ogarnięcia się, kariery bądź nauki. Sfera związkowa rozwija się równolegle do twojego życia, jeśli w wieku 23 lat do niczego nie doszedłeś, żeby komuś zaimponować to zweryfikuj sie xd
@Hompert: sposób jak zdobyć loszkę:
- level 14
- wybór szkoły here
- idziesz do technikum budowlanego
- po szkole robisz praktyki w Polsce by mieć na cv do Dojczlandu
- w wieku ok. 22 lat jedziesz do germanii wraz z januszami, ukraińcami i 4 rumunami
- znajdujesz firmę budowlaną która zapewnia sen i wyżywienie na podstawowym poziomie
- pracujesz w niemczech ok 4 lata
wracasz do Polszy w wieku 26-28