Wpis z mikrobloga

Tradycyjnie pozdrawiam serdecznie wszystkich pracujących, ściskam prawą dłoń i zapraszam na gorącą, poranną kawusię. Trzymajcie się wszyscy ciepło!

Obibokom z #antykapitalizm polecam natomiast wziąć się w końcu do roboty, zamiast próbować kraść cudze mieszkania.

#pracbaza #dziendobry #kawa #bekazlewactwa
amantadeusz - Tradycyjnie pozdrawiam serdecznie wszystkich pracujących, ściskam prawą...

źródło: comment_1617777615vvEbLE6N8SR3NAD2S8WsCz.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crispy_cornflakes: A kto powiedział, że nie jest? Ja pisałem o Korei Północnej, która jest socjalistyczna, a nie socjaldemokratyczna.

Szwecja to natomiast, mimo wszystkich swoich wad państwo z systemem mocno nakierowanym na kapitalizm i przedsiębiorczość.
  • Odpowiedz
@Kostikov: Cieszę się, że jesteś inżynierem od sieci grzewczych z doświadczeniem zawodowym przy pracy w USA, a nie kolejnym wykopkiem, który po przeczytaniu jednego posta na reddit udaje eksperta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chce mi się sprawdzać, ale strzelałbym że teksańskie zimy na ogół nie wymagają ogrzewania, tak jak syberyjskie czy tam północnokanadyjskie lata klimatyzatorów wbudowanych w każdym domu. Dlatego takie anomalie raz na kilkadziesiąt
  • Odpowiedz
@amantadeusz: I oczywiście ogromne koszty tych anomalii prywatni przedsiębiorcy powinni przerzucić na swoich klientów, tak jak zresztą zrobili.
Tak, to jest normalna sytuacja, ogrzewany dom to przecież nie jest rzecz pierwszej potrzeby. xdddd
  • Odpowiedz
@amantadeusz: płace rosną wolniej niż cena metra kwadratowego. Hasło „weźcie się do pracy” jest tak samo sensowne jak „weź się w garść” do człowieka z depresją.
  • Odpowiedz
@amantadeusz: kłóciłem się kiedyś z chińczykiem, przekonywał mnie że ichniejsza "godzina policyjna" na prąd to dobre rozwiązanie, bo prąd się nie marnuje itp itd. najlepsze to, że rozmawialiśmy około późnego wieczoru, czyli kiedy w chinach było akurat nieco po północy, na platformie którą chiński firewall wycina ze względu na niedostosowywanie się do ich cenzury xD ale w ich głowach ich ustrój zawsze będzie najlepszy, a ja w DPRK nie byłem
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Praca na etat świadczy o tym, że ktoś nie potrafi zarobić inaczej niż przez marnowanie swojego czasu. Wiem, bo obecnie sam zarabiam w ten sposób. Widocznie mentalności rekina biznesu nie mam. Zarazem nie jest to powód, by stawiać siebie pracującego albo po prostu pracę na piedestale. Kultywować nieporadność tylko dlatego, że w niej tkwię? No, nie wiem...
biliard - @amantadeusz: Praca na etat świadczy o tym, że ktoś nie potrafi zarobić ina...

źródło: comment_1617817043Dxqlwh1thfjDTSNZI7SKEU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz