Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, bije sie ostatnio strasznie z myslami - Mieszkam od paru lat juz w roznych miastach Polski i pracuje jako programista js (node + react/vue). Jako ze dobilem do etapu w zyciu, gdzie powli zona i dzieci, chcialbym w koncu kupic mieszkanie / wybudowac dom, zamiast wiecznie wynajmowac. Czy ktos z was jest z mniejszego miasta ? ( docelowo #kielce) Jak sobie radzicie z mniejsza iloscia ofert niz w takiej Warszawie/Krakowie czy innym Wroclawiu? Pracujecie zdalnie? Dojezdzacie do pracy?
Jak wyglada sytuacja na rynku it w #kielce? Nie pracowalem zdalnie poza pandemia, nie mam pojecia czy tych ofert jest duzo.
Jesli macie jakies doswiadczenia, z gory dzieki za pomoc.

#pracait #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606c9e170a3941000ab1c2c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 7
Jak wyglada sytuacja na rynku it w #kielce? Nie pracowalem zdalnie poza pandemia, nie mam pojecia czy tych ofert jest duzo.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem, moze odpal losowa strone z ogloszeniami i sprawdz w tym miescie lol? albo wpisz software house kielce czy inne tam hasla? 2hard?
OP: @hekktik @96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
nie robie tego z lenistwa, zeby ktos dal mi odpowiedz.
Chcialem sie doswiedziec poprostu jak wyglada rynek z perspektywy osoby ktora jest tam na codzien.
Czy pracuje zdalnie, bo rynek jest na tyle maly, ze na nic wiecej liczyc nie mozna.
Czy w razie zwolnienia itd. to koniec swiata - bo kolejnych ofert nie ma.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop