Wpis z mikrobloga

@sh2dov: 3 śruby z tego co pamiętam, a bardziej, że 3 nawiercenia robili na każdy stopień. Niestety nie mam zdjęć jak to było wykonane.
  • Odpowiedz
@jaceks653: Nic nie było tanie związane z tym remontem :) Ale przynajmniej, ze schodów jestem zadowolony. Było by taniej bez balustrady (i wg mnie ładniej), ale różowa się uparła, że ktoś zaraz spadnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@kub54 No cena na bogato. Nie dziwię się że mirek robi to samemu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Pilaf: tak drewniana dębowa olejowana. Minus taki w stosunku do lakierowanej, że trzeba olejować co kilka miesięcy, ale wg mnie dużo lepiej wygląda od lakierowanej.
  • Odpowiedz
@Pilaf: a tak miała wyglądać gdybym nie zwrócił. Próbnik vs to do dostałem. Oczywiście przyjęli tylko nie rozpakowaną z wielką łaską jak dostali pismo z kancelari, kłamiąc że przyszedłem taką podłogę zamówić. Co jest nie prawdą, bo chciałem podłogę z małą ilością sęków. Ale będę się z nimi sądził o to. Quercus Kraków. Omijajcie szerokim łukiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kub54 - @Pilaf: a tak miała wyglądać gdybym nie zwrócił. Próbnik vs to do dostałem. O...

źródło: comment_16177294252TP27btiwf5qvM9OhUHYKj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kub54: powinno być lala, przy takiej grubości ściany i kotwach chemicznych nie do ruszenia. A co do podłogi może być ciężko coś wywalczyć, wszystko zależy od zapisów w umowie odnośnie odbioru materiału i opisu klasy drewna
  • Odpowiedz
@Vhredny: Mam próbnik, który nijak ma się do oferowanego produktu. I to do obowiązków sprzedawcy należy zaprezentować produkt w najbardziej realistyczny sposób. Co ciekawe jak byłem tam później próbnik do tej podłogi był już taki z sękami. Ale nie chce mi się trochę latać po sądach, bo Kancelaria też się zabiera do tego jak pies do jeża i pewnie wystawie to na OLX za pół ceny albo mniej. No ale
  • Odpowiedz