Wpis z mikrobloga

@saycool: @ranny z tego co czytałem to te z produkcji ~2018 to zmapowane 280 na 200. Natomiast w późniejszych iteracjach Alfa coś tam zmieniała i bardziej realnie 250-260 da się wykrzesać. Z resztą te dwusteki ponoć mają gifta na ~230 praktycznie za każdym razem.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Pojeździłem sobie czerwonym furexem z salonu niedawno i powiem ci że trochę mi głupio było. Uczucie jakbym już nie był anonimowy. Dużo więcej ludzi się gapi na ciebie i rzucasz się w oczy Policji. Jak ci to nie przeszkadza to bierz. Ja nie dałabym rady
  • Odpowiedz
@WASYL0002: A5 jest w porządku, ale nudny jak cholera. Pełno tego na ulicach, środek się zestarzał okrutnie. Giulia mimo kilku lat na karku, stylistyce i obsłudze nieco analogowej ładnie się starzeje i ma to "coś" :)
  • Odpowiedz
@cymes1990 ja miałem na tydzień 430 BMW 252 ,a5 2.0 tfsi 252hp i alfę 2.0 280hp i powiem ci tylko tyle wygląd i środek kwestia gustu ale jak się auto prowadzi i jak się w nim czujesz po trasie to co innego ja jestem dość mocnej budowy 183 i 118kg i alfa jest za mała ,ogólnie alfa wypadła najgorzej z tej trójki audi 1,BMW 2 i 3 alfa ....
  • Odpowiedz
@saycool: Veloce czyli 280 km jest już w skórach, o wiele lepsze brzmienie niż 200 km(które praktycznie nie brzmi wcale). No i przede wszystkim ja czułem dużą różnicę w mocy.
  • Odpowiedz