Wpis z mikrobloga

@widmo82: A jakich konkretów oczekujesz ? Dlaczego to rośnie ? Bądź poważny. Jak nie wiesz to czekaj na ESPI. I nie denerwuj się, ze wszystkiego nie wiesz. Chciałbym to inaczej ująć ale no chłopaku, jak wiesz to zarabiasz jak nie wiesz to tylko patrzysz. Rozumiesz ?
@deni28s: To nie jest górka dla tej spółki. Kilka dni temu myślałem, ze pozbędę się tych akcji około 2,5/3zl ale się gruuubo myliłem. Potencjał
@franek022: lol :) Mirku moze i wiesz coś ważnego, moze nawet zgodnie z prawem posiadłeś tę informację, ale sposób w jaki postujesz o tym papierze przypomina tu działania naganiacza batona2004.
Z takimi tekstami jak powyżej to show mozesz robić na bankierze. Tutaj plujemy na takie cwaniactwo i naganianie. Więc moja prośba (i jak widać innych również) zmień sposób postowania. Tutaj dzielimy się informacjami, jak naganiamy to z argumentami.
@Boros: Spółdzielnie albo ktoś grubszy wszedł w czwartek ewidentnie, dlatego tak wystrzeliło. Obecnie chyba wszyscy wyczekują jakiegokolwiek espi ale jeżeli to, na co czekam się potwierdzi to brykniemy grubo powyżej 3zl.
@mrkobel: W porządku, ubijanie mocne i lecimy wyżej niedługo aczkolwiek z Tamexu to dam info chyba jak dopiero jak sprzedam i potem w jaka nowa spółkę wchodzę bo się wykopki burza ze naganiam. Tylko to jeszcze około tydzien/dwa chyba ze poleca grubsze espi to zobaczę