Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś strony, kanały yt czy inne takie, gdzie jest pokazane jak prawidłowo wykonać jakieś czynności związane z remontami? Muszę ogarnąć parę spraw, coś tam potrafię, ale pewnie sporo nie tak jak powinienem, a pozostałych rzeczy nie umiem, lub po prostu nie wiem jak zrobić... Stać mnie na wynajęcie kogoś, ale chcę się przekonać czy dam radę to zrobić samemu, a jeśli dam radę, to chętnie zaoszczędzę tych kilkadziesiąt tys. i przeznaczę na coś innego. Ewentualnie prostsze rzeczy zrobię sam, do trudniejszych kogoś zatrudnię.
#remontujzwykopem #remont #budownictwo
  • 13
@Ze_Arcadio: Mario Budowlaniec na youtube, krótko, zwięźle, konkretnie, czasami jakieś pro-tipy nawet daje (tylko nie próbuj kłaść gładzi GTA wałkiem na krzywe ściany - tylko paca i tylko szlifowanie na sucho, bo szybsze, nie trzeba siły i ładniejszy efekt)
@Ze_Arcadio:
1. Remont4you,
2. GipsKartonITD,
3. Mario Budowlaniec,
w tej kolejności.

Mario niestety ostatnio przerost filmów sponsorowanych i reklam, ale starsze filmy spoko.

A jak masz do remontu mieszkanie z wielkiej płyty, to jeszcze obczaj playlisty "remont mieszkania Majstra" z kanału Co Dziś Robimy, oraz "Remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty" od Stalowy Kanał. To nie zawodowcy, ich filmypozwolą Ci ogarnąć czym się mierzysz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ze_Arcadio: mam gdzieś na dysku folder z różnymi poradnikami krok po kroku (jakieś z leroy Merlin i inne) nie wiem ile to MB ale jak dasz Maila to mogę spróbować Ci to wysłać. Chyba że chcesz konkretne rzeczy to wybiorę tylko te co chcesz.