Wpis z mikrobloga

#krzysztofkrawczyk #smierc
Sory ale nigdy mi nie podchodził Krawczyk i jego muzyka. Nawet sam z siebie nigdy nie włączyłem tego jego kawałka. Koleś nagrywa potem ćpie, chleje i rucha po czym kończy się siano i znów nagrywa płytę o "#!$%@? uwaga" PAROSTATKACH! Celine Dion jak słucha PAROSTATKI! to dostaje depresji na myśl co ten cygan #!$%@? na bitach. Za zarobiony hajs zmienia żonę i dalej pije i ćpie. I tak przez 100 płyt. Jedno trzeba przyznać ostro żył i dobrego wieku dożył. Wszystko na temat
  • 15
@Piskariota: nie żebym przesłuchał wszystkie 2137 wydanych przez Krzysztofa płyty, ale parę kawałków lubię i nawet raz na ruski rok z własnej nie przymuszonej woli sobie włączę.
Tak czy inaczej mam do gościa jakiś sentyment nie przez wykop nie przez jakiś pseudo hajp. Tak po prostu go lubiłem chyba dlatego że nie udawal nigdy #!$%@? wie kogo. Był po prostu zwykłym gościem który robił to co lubil nie wstydził się tego
@Piskariota: bo nie był wielkim artysta. Chodzi o to że w tym wszystkim po prostu był sobie zwykłym chłopem, mimo nawet kręconej beki z niego nie miał o to bólu dupy, teraz zestaw go z takim Hołdysem który już to niby artysta jest, mi tam po holdysie smutno się nie zrobi.