Wpis z mikrobloga

@BrianEno: miałem ten sam problem z S10+ i iPhonem 11/lub starszy X i zdecydowałem się na galaktykę. Na tamte czasy iPhone nie dawał żadnych nowych technologii. Wybrałem S10+, znajomi z iP 11 która wyszła pół roku później od mojej galaktyki (kupiłem w dniu premiery) mają problem z baterią że już słabo trzyma. Co do miejsca to 128 GB spokojnie wystarczy Ci na #!$%@? zdjęć w 4k przez 3 lata. Wrazie co
@BrianEno: dodatkowo jak będziesz kupować samsunga to czekaj na moment kiedy będą dorzucać jakieś gratisy jak słuchaweczki, ładowarki bezprzewodowe lub zwrot 500 zł na konto. Taki plusik samsunga do Appla bo Apple nie daje nie daje nic w gratisie. Ja wyrwałem przy zakupie słuchaweczki Galaxy Buds które kosztowały na ten czas 650 zł
Dziś jest promocja do wyczerpania zapasów np w media RTV itd przy zakupie s21 za 3500 zl dostajesz bardzo fajne buds pro kosztujące w sklepach 900zl. Ja wziąłem s21, będzie w czwartek. iPhone nie wziąłem ze względu na brak 90/120hz i notcha. Samsung też z windowsem pozwala stworzyć bardzo fajny ekosystem i idą w tą stronę co Apple.