Wpis z mikrobloga

@megalol: w tej cenie w promkach jest Sony XB-33 czy JBL Charge 4 (a jak chcemy 360 to UE BOOM 3 od Logitecha) ktore oferuja o niebo lepszy dźwięk, ale co do pytania tak 2 glosniki dadzą "stereo mode" (gdyz pojedynczy jest mono, a np w przypadku sony - stereo), co zdecydowanie polepszy walory słuchowe no i why not jak mamy $$. Ale to juz prawie 200eur, to za tyle to
  • Odpowiedz
  • 1
@kirk85: Tutaj mam urządzenie z którego mogę przekierować bezproblemowo dźwięk z każdego urządzenia, w każdym momencie które mam ja i domownicy w domu, puls puszczenie muzyki bez urządzenia niestety głośniki Bluetooth tego nie zapewniają, a Alexa amazona mi nie podpasowała. JBL tez miałem i jest dobrze jako zwykły głośnik, ale nie jako element smart home
  • Odpowiedz
@olavolav: nie no, rozumiem, sprawdz YT tam na bank ludzie podlaczaja kilka homepodów i mozesz ich opinią sie zasugerowac i jak to wypada, napewno stereo mode uaktywnia sie wtedy, no i 2 glosniki > 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ZoNKeR: Na dniach powinna być taka możliwość jak wyjdzie iOS 14.5, obecnie chyba da się tylko w becie. Na ten moment spotify tylko z urządzenia da się puścić na homepodzie
  • Odpowiedz