Wpis z mikrobloga

@panbarnaba112: Jak mi zamkneli uczelnie, to zrobiłem sobie 10 smurfowych kont. Siedziałem, słuchałem wykładów i pocilem dupe w csie XD koszt ~250zl. Teraz żałuje ze nie zrobiłem 20 albo i wiecej XD
@Mothman-: wszystko zależy, czy Valve nie zechce dac zniżki na przepustkę. Już teraz masz, aż pół miliona tych skrzynek na rynku, a jakby wlecila znizka to bedzie ich jeszcze wiecej, więc po zakończeniu operacji długo byłaby dość niska.
@demonox: zainwestowałem skona z głownego konta. Czyli ~55zł. + musiałem odblokować rynki po 5$ na każdym koncie co mi dało 200zł. Każdą kolejną operacje kupowałem z innego konta za hajs z gwiazdek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale nadal pojscie do najgorszej gownopracy > farmienie 10 przepustek, ten sam hajs w o wiele, a to o wieeele krotszym terminie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie musisz sprzedawac na innych stronach, tracac 20-30% wartosci, Valve nie rozdaje nic za darmo, czas=pieniadz. Dla valve oplacalo sie by uzytykownik spedzil srednio 20h na zrobienie 100gwiazd podbijajac statystyki i dalo za ta prace drobne.