Wpis z mikrobloga

Mireczki z #sonyvegas mam problem ze swoim programem.

Chce zmontować krótki "śmieszny" filmik. Wideo do filmu jest zwiastunem serialu, kwestie mam pocięte z różnych wypowiedzi plus w tle jakaś muzyka. Mój problem polega na tym że w czasie montażu czasem nawet od razu po dodaniu wideo (bo już miałem kilka podejść) okno z podglądem albo się zacina na jednej klatce, maks dwóch albo gaśnie i jest po prostu czarne okienko. Raz mignął mi napis media offline ale tylko raz a podejść było kilka.

Przez chwilę myślałem że może to jakieś zabezpieczenie (zwiastun z kanału HBOGO) ale potem pobrałem go z innych kanałów oraz próbowałem różnymi sposobami włącznie z nagraniem ekranu jednak za każdym razem sytuacja ma się tak samo. Postanowiłem więc sprawdzić jak wygląda sprawa gdy spróbuje na nowo zrobić projekt który już zrobiłem kiedyś i też się zaciął.

Ostatni montaż robiłem jakieś 11 dni temu i wszystko hulało.

#pomoc #vegas #montaz wybaczcie że taguje #adobepremiere ale może ktoś akurat kiedyś coś słyszał lub spotkał się z czymś takim zanim przesiadł się na adobe

  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@PanEpileptyk zmieniałeś ustawienia vegasa żeby działał szybciej itp? Jak tak to go przywróć do ustawień fabrycznych a jak nie to tak zrob jest dużo filmików
  • Odpowiedz